Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar érettségi 2020?

Magyar érettségi 2020?

Figyelt kérdés
Ti mennyire tudtátok befejezni az első részt? Csak mert nekem a vége elég kapkodós lett, és az utolsó két feladatot nem is tudtam befejezni.

2020. máj. 4. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt gyakorlatod.
2020. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a magyar tanárunk azt az utasítást adta, hogy a 90 percet osszuk két részre: 60 perc szövegértés és gyakorlatai, 30 perc az érvelés vagy gyakorlati szöveg.

Ezek alapján a szövegértéssel 5 perccel végeztem "hamarabb", majd az érveléssel 10 perccel a lapok beszedése előtt - el is mentem mosdóba unalalmamba.

2020. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont időbe befejeztem, de 1-2 kérdés lemaradt.
2020. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam hogy az érvelővel kezdtem, mert azzal nem megy el sok idő. Utána csináltam a szövegértést. Én nem érzetem nehéznek pont be tudtam fejezni, talán még egy 5 perc kellett volna hogy átnézzem.
2020. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is a 10 pontos feladattal kezdtem, csak én hivatalos levelet írtam. Valószínű ahogy az 1. válaszoló is írta, a gyakorlatlanság volt a hiba, ugyanis nem túl sok magyar érettségit néztem át. Sőt.. egyet sem.
2020. máj. 12. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!