Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik idén érettségiznek a...

Akik idén érettségiznek a szobeli bukás után is meglesz?

Figyelt kérdés
a koronavirus miatt ugye nincs szóbeli,de ha megbukok irásbelin (tudom hogy utána szobelizhetsz ha muszáj javitani,de ha az sem sikerül akkor legközelebb már kell a szobeli is?)

2020. ápr. 29. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig az adott időszakban érvényes szabályok szerint kell vizsgázni. Ha elmúlik a veszélyhelyzet, utána már rendesen szóbelizni kell.
2020. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahol indokolt és máshogy nem tudják megtartani, most is lesznek szóbelik. Ha megbuksz az írásbelin akkor neked lesz szóbeli, mert mondjuk 500 bukott diáknak jóval biztonságosabb megszervezni a szóbelit, mint az összes érettségizőnek. Mondjuk én nem a bukásra készülnék, lehetnél optimistább is. Vagy akkor ne érettségizz, ha úgysem lesz rá szükséged. Bukás közeli tudással nem valószínű, hogy egyetemre készülsz, mert ott is maximum az első félévre köszönnél be, utána kibuksz.
2020. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azt mondja legyek pozitiv de ö is negativ xD.

Nem aharagszom csak vicces,de igazábol még az érdekelne hogy ha valamiböl átmentem irásbelin de valamiböl nem akkor amiböl átmentem már késöbb nem kell ugye?

2020. ápr. 29. 15:13
 4/6 A kérdező kommentje:
mármint késöbb szobelizni, gondolom nem,de hátha valaki tudja
2020. ápr. 29. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha sikerül az írásbelin elérned a kettest, akkor az adott tantárgyból nem kell szóbelizned. Ha valamiből megbuktál, akkor mehetsz szóbelire, de ha az sem sikerül, akkor októberben mehetsz újra, de akkor már írásbeli és szóbeli is lesz abból a tantárgyból. Ami sikerült azt nem kell újraírnod.
2020. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy minimális szintet el kell érned minimum 12 pontot ahhoz hogy szóbelire hívjanak. Ha azt sem érted el nincs szóbeli megbuktál! Javítóra mehetsz a következő érettségin és ha ott is megbuksz 22 ezer tantárgyanként az újabb próbálkozás!
2020. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!