Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira jelentkezők, hogy...

Orvosira jelentkezők, hogy ment a felkészülés idén?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy az idei év végi helyzet mellett hogy látjátok, hogy fog menni a biosz/kemia/fizika emelt? Nekem nagyon nehéz volt otthon felkészülni szerintem nekem idén nem fog összejönni.

2020. máj. 5. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért van, hogy ez ilyen jó kérdésekre senki sem válaszol? :(


Én újravizsgázok, 420 pontom van most, nem tudom tudok e javítani szóbeli nélkül.


Viszont!!! Elkeseredni nem kell, mert ha rossz lessz akkor 1-2 illetőt leszámítva mindenki rosszra írja meg. A ponthatár a vizsgázók eredményeitől függ.

A közismeretik eddig hogy mentek?

2020. máj. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Őszintén szólva, nekem is nehezen ment a felkészülés. Kémiából szerencsére voltak online különóráim, úgyhogy az egy kicsit segített. Bioszból meg kb magamtól tanultam meg mindent. Nagyon sokat készülök, de még mindig úgy érzem semmit nem tudok.

Az vigasztal, hogyha nekem/nekünk nehéz lesz, akkor mindenkinek az lesz. Eddig jól mentek az érettségik, szóval remélem összejön a kellő pont. :)

2020. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!