Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az alábbiak...

Szerintetek az alábbiak alapján eltudnék végezni egy jogi egyetemet?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a képességeimet így senki nem tudja megmondani. Úgy értem a kérédst, hogy az alábbi előtanulmányaimmal, érdeklődési körömmel kapcsolatban van-e értelme egyáltalán elkezdeni.


Szóval:


Közgazdasági szakgimnáziumba jártam, ott is tanultunk egy félévig jogot, de az nagyon lightos, egyszerű volt.

Ezen kívül van egy pénzügy-számviteli ügintéző OKJ-m. Jelenleg közgazdásznak tanulok.


Nem igazán érzem magaménak a számvitelt és a pénzügyet, viszont a jog mindig is valahogy vonzott. Imádom a törit és olvasni is nagyon szeretek. Emelt történelem érettségire készülök.


Mindig is humános beállítotságú voltam, bár valahogy mégis a reál oldalon kötötem ki, de ez nem érdekel.



Mi kell ahhoz, hogy megtudjam csinálni a jogász képzést?



2020. máj. 7. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Jogi egyetemre felvétel és sikeres elvégzése.
2020. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elszántság, mint mindenhez.

Rossz középiskolai matekosok is elvégzik a közgázt vagy a progmatot ha szintre hozzák magukat.

2020. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!