Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulás halogatása ellen...

Tanulás halogatása ellen valami tipp?

Figyelt kérdés

Félek a kudarctól, a bukástól, és ezért kerülöm a tanulást, ami irónikus, mert a halogatással pont, hogy ezt érem el...

A távoktatás során alig tanultam, ezen a héten kezdtem el szép lassan csinálgatni dolgokat, a könnyebb teszteket kitöltöttem, azokat a tárgyakat tanulgatom, amiket szeretek, de most már ideje lenne a nagyobb terjedelmű szakirodalommal rendelkező tárgyaknak is nekiállni, de elfog a félelem, hogy nem fogom érteni, túl sok stb.

Mit tehetnék?


2020. máj. 8. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Evés közben jön meg az étvágy. Tudom, hogy közhely, de el kell kezdeni. Más megoldás nincs.
2020. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolj zenét, egyél csokit és olvasgasd hasonfekve egy ágyon! Ne arra gondolj, miért csinálod, csak érdeklődj iránta és egyszerűen ne engedd magad, hogy belegondolj, mi lesz a vége! A Nike-nak igaza van: Just Do It! ;)
2020. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!