Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem válaszol hetek óta a...

Nem válaszol hetek óta a konzulens, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van-e köztetek olyan, aki hasonló cipben volt az évek során? A helyzet az, hogy a konulensem az egyik legmagasabb poziban van az egyetemen, nem én vagyok a legnagyobb problémája nyilván, de több mint 10 szakszeminaristát vállalat be emellé. Novembertől kezdve keresem, január végén, miután 2 órát vártam az irodában, megjelent és akkor konzultáltunk, de elég flegma volt. Februárban végig elérhetetlen volt. Márciusban kezdődött a koronavírus járvány, és azután már az irodájába se tudtam "betörni". Emailekre nem válaszol, telóját nem veszi fel. Kénytelen voltam emiatt más tanárral konzultálni, hogy haladjak az egésszel, de az is fontos lenne, hogy a konzulensem leokézza. 10 nap van a leadási határidőig, de rá vagyok stresszelve, hogy majd az utolsó napokban válaszol, bekamuzva, hogy mennyire elfoglalt volt az egész félév során - és majd akkor fog sok mindenbe belekötni. Sajnos hiába próbáltam most is emailen, teamsen, telefonon: nem elérhető. Viszont a leadáshoz kell majd a konzulensi hozzájárulás is..

#egyetem #szakdolgozat #Corvinus #záróvizsga #konzulens #BCE #szakszem #szakszeminárium-vezető
2020. máj. 8. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem amikor egy tanárom nagyon el akart érni, lebattyogott a tanulmányi osztályra, megkerestette a tanulmányi előadómmal a telefonszámomat, és felhívatott. :P

Szerintem ez lenne a legcélravezetőbb jelen helyzetben - nem tudom melyik egyetemen vagy, de biztos van egy tanulmányi osztály/hivatal jellegű szervezet nálatok is, hívd fel a kapcsolattartód, magyarázd el neki a problémát, és ha felhívni nem is hívhatja fel a konzulensed, biztosan segít. Én már rég ezt csináltam volna.

2020. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj a tanulmányi ügyintézőnek, hogy szóljon neki.
2020. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a tanulmányi ebben nem illetékes. Írtam neki Teams-en, mert ott egész nap látom h online van, de azon kívül, hogy megnézte az üzenetem, semmit nem reagált.
2020. máj. 8. 21:01
 4/9 anonymousreview60 ***** válasza:
Akkor írj a konzulensed tanszékvezetőjének!
2020. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, nekem bevéste 7.-én hogy megtagadva, valószínű azért, mert nem konzultaltam vele a vírusos időszakban, bár megvolt rá az okom..
2020. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem is osztályhoz szigorúan a tiéd.
2020. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a bírálók értékelnek, a konzulens nem lehet köztük.
2020. máj. 12. 00:13
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Pedig ott van, az első sorban. Ő mondja meg, mehet-e a bírálók elé.
2020. máj. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerencsémre nem kötözködött, nagy nehezen, több hónapnyi semmifajta kommunikáció ellenére email-ben gratulált és elfogadta a szakdogám.
2020. máj. 12. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!