Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek megéri megvennem ezt a könyvet?!

A válaszotok nagyon sürgős lenne! Előre is KÖSZÖNÖM! :)

TEHÁT EZT A KÖNYVET!: 300 esszé a kétszintű történelem érettségihez

Keress kérdéseket hasonló témákban: esszé, történelem, könyv, érettségi, 2016

2016. szept. 2. 16:16  Privát üzenet  

A válasz
Tudsz már történelmi esszét írni? Ha igen, akkor felesleges. Ha nem, és nincs is kitől megtanulnod, akkor jó ötlet a könyv.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. szept. 2. 17:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megéri megvennem a készíts mangát Cd melléklettel című könyvet?! Ez segít abban, hogy valós emberekről tervezzek mangaszereplőt?! Véleményeket is írnátok!?
Ha a Libri weboldalán igényelek egy könyvet akkor azt kötelező megvennem?
Olvasta már valaki William S. Burroughs: "A narkós" c. könyvét? Érdemes megvennem?
Elszeretném kezdeni tanulni a programozást itthon csak nem tudom melyik könyvet lenne érdemes megvennem, még soha nem programoztam teljesen kezdő vagyok. Tudnátok ajánlani valamit?
El szeretném kezdeni a Harcosok Étrendjét, természetesen a könyvet is megvenném (175cm 135kg vagyok és le akarok fogyni, mivel nem az izomnövelés a célom így szerintem jó lesz ez fogyáshoz)?
Melyik könyvet kell megvennem?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!