Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan nyújthatok be felmentés...

Hogyan nyújthatok be felmentési kérelmet matekból most?

Figyelt kérdés

Már sok éve komoly problémáim vannak a számolással, annak ellenére, hogy igenis tanulok, de eddig mindig átlibbentettek gyenge kettessel, viszont év elején iskolát váltottam és itt komolyabban veszik a dolgot...

Szeptemberben töltöm a 18-at, és mindenki azt mondja, hogy azután már nem deríthetem ki, hogy diszkalkulia van-e a dolog hátterében...

Nem sokkal azelőtt beszéltem erről a tanárommal, hogy kitört volna a jelenlegi helyzet, egyébként ő átirányított egy osztálytársamhoz, hogy kérjem meg őt, hogy mondja el, neki kihez kellett fordulnia hasonló ügyben iskolán belül -aztán nem jutottunk el idáig

Szóval nem tudom, van-e valami hivatalos procedúra, vagy egyáltalán foglalkoznak-e jelenleg az ilyen ügyekkel, de tényleg nagy a baj és nem feltétlenül felmentést szeretnék kapni, hanem inkább némi segítséget és megértést, egyébként a matekon és a fizikán kívül minden jól megy (megelőzvén a "csak lusta vagy matekozni" kijelentéseket)



2020. máj. 9. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 18. évhez kötődik a határ, hanem a 12. osztály elvégzéséhez.

Ha nappalis vagy (gondolom, az vagy), akkor ingyen megcsinálják. (Ha estis lennél, akkor is magcsinálják, de akkor fizetős). Viszont ha 12. végén is átengedtek, akkor már tényleg nem lehet megcsináltatni.

Amikor én néztem utána pár éve egy ismerősöm miatt, akkor az ELTE valamelyik szervezeti egysége foglalkozott vele. Keress rá, és érdeklődj náluk!

2020. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, köszönöm!
2020. máj. 16. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!