Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova nyújthatok be írásos...

Hova nyújthatok be írásos panaszt?

Figyelt kérdés
Sajnos anyagilag nem engedhettem meg eddig sem, hogy zsebből szórjam a pénzt. Néztem, hogy tanulhatnék/képezhetném magam afelé, ami érdekelne. Sajnos nem hogy a megyénkben nincsenek ilyesfajta képzések (humán vonal), de a legközelebbi is 100km minimum. Vagy nappalis, amit 30 évesen nem tudok megengedni magamnak. Munka mellett (estin) költözhetnék fel Pestre... Ha ezt nehezményezem, kinek írhatok panaszlevelet? (tudom nem sok értelme van)
2010. máj. 31. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de nem kötelező tanulni, szerintem ilyen esetben nincs hova panaszlevelet írnod. Vagy tudsz bejárni vagy nem...
2010. máj. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan gondoltad???
2010. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mit akarsz tanulni? és kire akarsz panaszkodni? nem értem...
2010. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!