Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanár el fogja kérni az...

A tanár el fogja kérni az ellenőrzőmet holnap, és attól félek, hogy észreveszi, hogy át vannak írva a felmentési dátumok. Hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy utálom a tesi órát,és mindig meg kérem anyumat,hogy írjon felmentést.De van amikor nem ír,akkor azt szoktam csinálni,hogy átírom a dátumot az előző felmentésen,és ugye mindig tollal írja őket,nekem meg van egy olyan radírom,ami ki radírozza a tollat.:)Na most az a helyzet,hogy a tanár el fogja kérni az ellenőrzőmet holnap,és attól félek,hogy észre veszi,hogy át vannak írva a felmentési dátumok,mert azért egy picit látszódik.És ugye az hamísításnak számít.Szóval nem tudom hogy mit csináljak vele,hogy ne tűnjön átírottnak:((SEGÍTSÉG!!NEM SZERETNÉK LEBUKNI!!

(Ui:Bocs a hosszú,és bonyolult fogalmazásért,meg a rossz helyesírásért,csak nagyon siettem)


2009. febr. 17. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mondd, hogy elveszítetted, és kérj új ellenőrzőt!
2009. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%
"Hagyd el" és veszel másikat, amivel tiszta lappal indulsz és nem csinálsz ilyet többet, mert elöbb-utóbb lebuksz!
2009. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs jobb megoldás minthogy elhagytad.De nagyon okos magyarázatot kell kitalálnod hogyan hagytad el.Otthon is meg a tanárnál is.Ha sikerül megusznod,soha ne csinálj ilyet többet az okirat hamisitást büntetik,gyakorlatilag az ellenörzö is annak számit.Hidd el ki lehet birni azt a 45 percet.Szoritok neked.
2009. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintugy ! Viszont nem hiszem , hogy olyan nagyon klassz magyarazat kellene ra. Teljesen szimplan es veletlenul nem talalod, aztan csak arra lehet gondolni, hogy elvesztetted. Elofordult mar massal is ne aggodj, nem fogjak azert a fejedet venni. Ellentetben a hamisitassal, mert azert biztosan nem csak egy ejnye bejnyet kapnal.

Kapsz masik ellenorzot az ofod meg belemasolja a jegyeidet.Semmi baj nem lesz vele. Az ellenorzodet meg tuntesd el! Nehogy aztan azzal bukj le ha mar meglesz a masik.

A reakciod legyen termeszetes, hogy elhagytad vagy nem talalod. Szerintem egy sztori arrol, hogy elvesztetted sokkal gyanusabb, mintha azt mondod , hogy nem tudod , hol van , hova tunhetett.Manapsag mar sokkal frappansabbakat is kutudtok talalni, mint amikor en fullentettem dolgok miatt.

Sok sikert! aztan ird meg mi volt ! ;)

2009. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársam aláhamisította az ellenőrzőjét, és intőt kapott... Nemtom nálatok hogy van, de nálunk ha elveszik az ellenőrző, akkor o.fő intőt kapnak a diákok. Szerintem is az lenne a legjobb ha elhagyod, de igen meg kell gondolnod!
2009. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elveszítetted de mivel tudtad, hogy neki most azonnal kell nem keresgélted, hanem inkább vettél egyet, mert tudod, hogy fontos:D
2009. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Még annyit, hogy ha veszel újat, már a jegyeidet is írd be, hogy lássa: szorgalmas vagy, és ne bosszankodjon amiatt, hogy plusz munkája van vele. :D
2009. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom már késő, de ha rájön osztályfőnökit kapsz okirathamisításért.
2010. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!