Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat eredménye:megtaga...

Szakdolgozat eredménye:megtagadva. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A belső konzulensem múlt hét csütörtökön beirta a neptunba, hogy aláírás megtagadva. Az az igazság, hogy a vírus kezdete óta nem kommunikáltam vele, írtam neki most pénteken, hogy nehéz helyzetbe kerültem én és a családom, ezért nem kerestem eddig, és ez igaz is, erre nem válaszolt. Kértem 2 hét hosszabbítás, ami elvileg jár... A leadási határidő most péntek hivatalosan, és 2 hét a hosszabbítás.


Már 3. féléve dolgozok rajta, és 41 oldalnál tartok, úgy érzem sokszorosát dolgoztam szaktarsaimhoz képest, mert egy iskolai projekt is egyben ez a téma, leforditottam 5 szakirodalmat, idegen cégeknek írtam, egyet fel is kerestem személyesen interjút készíteni, a külső konzulensemmel 3x találkoztam ezek mind 130kmes távot jelentettek.

Annál a cégnél, ahol írom a dolgozatot, szinte semmi segítséget nem kaptam, mármint nekem nem céges téma így nem írok 10 oldalt a cégről meg ilyesmi, én kapartam össze a 40 oldalt...


Én más tanárokrol azt hallottam nagyon lazák, volt akinek még se nézték csak rairták a jegyet, valaki mindenkinek 5-öst ad, egyik barátnőm nem is dolgozott fel semmilyen irodalmat, találomra írt be egyetemi jegyzeteket az irodomjegyzekbe, egy másik volt hogy idegeskedett mikor küldi már a cég az diát amiből kiirhatja a dolgolat.


Ma van a zarovizsgajelentkezési időszak vége, ahova bekell írnom a szakdolgozat beadásának időpontját, de fogalmam sincs megkonyorul-e rajtam, valószínű nem, de ma mégegyszer írok neki...


Szóval elnézést ha hosszú lett, de egy ilyen időszakban megteheti egy konzulens, hogy konzultáció hiánya miatt megtagadja az aláírást? Amig még lehettünk az egyetemen szinte heti szinten konzultaltam vele, és most is lenne még 3 hét, ráadásul a szakdoga szinte kész, decemberben úgy mentem bele abba, hogy ne adjam le, azt mondta az úgy kevés, egy kettesre elég, de ha felveszem most is lehet belőle egy jó szakdoga.


Ha most nem zarovizsgazhatok elveszitem a nyelvvizsgamentesseget és az állami támogatott félévem felét visszakell fizetnem.



2020. máj. 11. 20:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy írnom kellett volna neki, de tényleg nem tudtam hogyan tovább.. Ebben a félévben szerettem volna teljesíteni a gyakorlatom, egy cégnél voltam is interjún, úgy volt osszejon, majd a vírus miatt visszutasitottak, azután több mint egy tucat helyre adtam be a jelentkezesemet, válaszra sem méltattak.. Nagy nehezen találtam egy helyet, erre megkapom a szagdoga megtagadását :( Emellett a családunkban is történtek dolgok sajnos a vírussal kapcsolatban. Annak ellenére, hogy 3. vettem fel ezt a témát ugyanúgy elvárta volna, higy aktívan dolgozzak rajta (egyébként azt hiszem elég lenne 4 vagy 5 komzultacio). Ha írok neki valószínűleg megkaptam volna a heti szintű teljesítési elvarast, minthogy eddig is..
2020. máj. 11. 20:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen ki van tolva augusztusig a követelmények teljesítése. Majd beiktatják pótlólag a vizsgákat is. Érdeklődni kell az intézmény elérhetőségén.
2020. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, igen amennyiben vállalati gond miatt nem tudod leadni, vagy nem tudod elvégezni pl. a laborméréseket, akkor augusztus 31.-ig bepótolhatod, és szeptemberben van pótzáróvizsga. Csakhogy a törvény szerint a nyelvvizsga mentességhez augusztus 31.-ig kell záróvizsgázni. Úgyhogy a pót nekem már nem jó.


A belső konzulensem egyébként pedig ezután a húzása után nem hiszem, hogy támogat abban, hogy beadhassam később a nyáron, ahhoz már komolyabb indok kell szerintem.

2020. máj. 11. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!