Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek, minek van igaza ebben...

Kinek, minek van igaza ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Átjelentkezésnél a TO azt mondta hogy július elejéig (ami a kar naptárában meg van határozva) küldjem be szépen rendezetten, minden papíromat.

A barátnőmmel közösen mennénk át, így mindketten stresszelünk és ő megnézte az egyetem egységes TVSZ-ének átvétel pontját, ahol azt írják hogy először be kell adni jún.közepéig a kérelmet és júl. közepéig csatolni minden mást.

Na most akkor kinek is van igaza?

(A karon csak egy időpont van meghatározva, a TVSZ-ben kettő és egyik se egyezik) TO-n kifejezetten kérték hogy egybe küldjünk mindent. Akkor nem értem hogy a TVSZ-ben miért van ez másképp.



2020. máj. 18. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
TO-n kérdezzetek rá!
2020. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
To-n nem volt szó “előzetes” kérelemről. Most igazából megijdtem, hogy mi van ha én elküldöm július elejéig, ahogy a TO-n mondták, aztán nem fogadják el, mert nem adtam be jún.közepéig a kérelmet. Közben meg ilyenről egyáltalán nem mondott senki semmit, mi is csak véletlenül találtunk rá.
2020. máj. 18. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért kell szólni a TO-n, hogy a TVSZ-ben ez meg ez van, és nyilatkozzanak, hogy akkor ahhoz igazodjatok vagy amit most ők mondtak, az frissebb, és ezért ehhez tartsátok magatokat.
2020. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!