Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelen helyzetben kinek volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelen helyzetben kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Alakulgatott egy lánnyal a dolog,nagyon beleestem,ő is valamennyire viszonozta a dolgot. Tudni kell róla hogy M. Monroe a példaképe,bálványa és személyes istensége,egész nap képes róla beszélni,és ha néha véletlenül elejtettem egy olyan megjegyzést hogy "megpuszilnám,olyan aranyos mikor ilyen lelkes" akkor már támadott hogy ne tereljem a témát.

Tegnap már a második dokumentumfilmet néztem végig róla a kedvéért,de az utolsó 20 percben nagyon rosszul lettem egy betegségem miatt. Kínlódva de nagy nehezen végignéztem azért,majd közöltem a véleményemet 2 mondatban és mondtam hogy lepihenek kicsit mert nagy a baj,este kifejtem mert tudom hogy megint egész hajnalig azt fogjuk elemezni. Erre ő pár "kedves" szó kiséretében le is tiltott,mivel szerinte hidegen hagy az egész élete. (Ami igaz is,de sose mondtam meg neki,világháború lenne)

Kórházba is kerültem éjszakára,majdnem meghaltam,de reggel kiengedtek.

Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal aki itt az oldalon rám írt. Viszont elég gyanús dolgokat kérdezgetett tőlem és a kép is amit küldött magáról az más csaj instájáról volt,így tudtam hogy ő az. Gondoltam kicsit megleckéztetem hogy ha ezt tette velem tegnap,megmutatom hogy tovább léptem,és elkezdtem udvarolni a kamuprofiljának. Erre feloldott a rendessel és jól kiosztott hogy milyen kétszínű szemét vagyok és mikor kiröhögtem hogy végig tudtam,és a tegnapi miatt kapta,neki állt még feljebb hogy dehogy tudtam hogy ő az.

De tegyük fel hogy ha tényleg nem esett volna le,akkor se lett volna jogom a tegnapi után keresni egy normális csajt? Persze én ezek után is csak őt szeretem,csak meg akartam leckéztetni hogy túltettem magam rajta.



2018. aug. 2. 14:04
 1/8 anonim válasza:

Megérdemelte, mert ahogy leírtad eléggé ilyen " körülöttem forog a világ" típusú lány. De akkor se érdemli meg (ha szereted),hogy másnak udvarolj.

Visszatérve a kérdésre talán neked volt igazad, de inkább egyikőtöknek se.

2018. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a lány egy idióta, ne is pocsékolj rá időt. Nekem G-Eazy az istenem, mégsem áradozok róla a barátomnak...
2018. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri ez meg neked hosszú távon... De ezt ténylegesen csak te tudhatod..
2018. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
saját magadat minősíted, ha ilyen emberrel leállsz..
2018. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már mindegy,mert egyből le is tiltott miután kiosztott hogy egyből más lánynak udvarlok. A tegnapit se bánta meg.

Én viszont bűntudatot érzek hogy direkt rámozdultam a kamuprofiljára hogy kicsit megbosszúljam a tegnapit.


Bármilyen is,én nem tudok rá haragudni és hiányzik nagyon.


Jobban jártam volna ha tegnap maradok vele beszélgetni még ha bele is halok. (Szó szerint)

2018. aug. 2. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:

"Jobban jártam volna ha tegnap maradok vele beszélgetni még ha bele is halok. (Szó szerint)"

Erősen kétlem...

Ejj ez a szerelem de mocsok tud lenni néha.

2018. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit hülye módját választottad a megleckéztetésnek, ettől függetlenül hosszú távon sokkal jobban jártál, meglátod.
2018. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten nagyon gyerekek és éretlenek vagytok még a párkapcsolatosdihoz. A lány csak imádja egyedül Monroe-t, ahhoz nem kell neki pasi. Őszintén szólva te is felháborodhatnál azon, hogy kamu profillal próbált csőbe húzni. Butaság volt "flörtölni" vele, ha tudtad, hogy övé a kamu profil, menőbb lett volna, ha azt írod, hogy: tudom, hogy te vagy és szánalmas, hogy tesztelsz. Az lesz a legjobb, ha hanyagoljátok egymást.
2018. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!