Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy matek szóbeli...

Hogy zajlik egy matek szóbeli érettségi? Valaki letudná írni részletesen?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Húzol egy tételt abból kidolgozod az elméleti részt és kapsz hozzá számolást is.
2020. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2020. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az eredményt ott helyben megtudom a vizsga után?
2020. máj. 21. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát most nem tudom nektek hogy lesz de nekünk kiadták az érettségit a végén szóval elképzelhető.
2020. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mennyire szokott nehéz lenni?
2020. máj. 21. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Én emelten voltam tavaly, tétel függő. Középszintre készítettem fel diákokat, azok a tételek viszonylag egyszerűek, függvénytáblával megoldhatóak voltak.

Emelten: ki volt adva az osszes tetel, en kidolgozva toltottem oket le. Kinyomtattam egyben, beseggeltem oket.

Ott bementem, szemelyet elkertek,kihuztam a tetelt, kaptam egy kb negy oldalas keplettarat (nem fuggvenytabla, azt nem lehet hasznalni emelten), es leultem. Volt egy elmeleti tetelem ugye, meg egy gyakorlati feladatom. Elottem voltak ketten (felkorben volt a harom asztal, mogottunk a tabla, elottunk a bizottsag), amikor ok vegeztek, utana jottem en. Idot neztek, hogy fel tudjak keszulni. En a fyakorlati feladattal kezdtem, utana az elmelettel. Vegig aranyosak voltak es segitokeszek, jol is sikerult, pedig vegig remegtem.

Nem kell felned, ha barmi kerdesed van a matekban, irj, es szivesen segitek :)

2020. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. máj. 30. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!