Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írnátok vicces, ijesztő...

Írnátok vicces, ijesztő osztálykirándulásos történetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez mindig így van-e, de (szerintem) minden osztálykiránduláson történik valami emlékezetes.
2020. máj. 22. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindig történik valami.
Ez egyáltalan nincs így, nekem csak unalmasak voltak.
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik osztálytársam leesett a Pilisben egy szikla tetejéről. Először vicces volt, de mikor rájöttünk, hogy ripityára tört a bokája, akkor már nem. Utána meg vállon kellett levinnünk a hegyről.


Ijesztő dolog mi a franc történne?

2020. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chtt ***** válasza:
100%
Az elég vicces, ha a tanár akkorát nevet, hogy a fogsora kiesik a porba a fél osztály előtt? :D
2020. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Gimnáziumban 9-ben az osztálykiránduláson este lefekvés után az erdőben tábortüzet gyújtott pár fiú részegen, az egyik bele is esett a tűzbe, és csak a szerencsén múlt, hogy a többiek valahogy ki bírták húzni, és nem lett komolyabb baja- inkább csak a ruhája bánta.

10-ben pedig annyit ittak a fiúk, hogy az egyiket mentő vitte el alkoholmérgezéssel.

Többet nem vitt kirándulni minket az osztálfőnök. :D

2020. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én osztályomban történt. Pár srác lerészegedett, találtak egy nyitott autót, beleültek és nekigurultak egy épületnek, a kocsi és a fal is megsérült.
2020. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Középsuli, 11. osztály. Kiszáltam a medencéből(panzióban voltunk és medence is volt hozzá), strandpapucsom volt.


Tollasoztam valakivel, mentem a labda után, és elszakadt a papucsom, seggre estem. Kellemes volt. XD


Meg ez ugyanazon a kiránduláson történt. Srác kicsit becsiccsentett és bele ugrott a medencébe, asszem ruhástól. Ezt nem láttam, csak mesélték.

2020. jún. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!