Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsga? Kell-e szégyenkeznem...

Vizsga? Kell-e szégyenkeznem a vizsgabiztos előtt?

Figyelt kérdés

Aki forgalmi vizsgázott már B kategóriából, a vizsgán úgy tudom a vizsgabiztos megkapja a kartont.

Nos, nekem sok órám lesz. Nagyon sok. (70 fölött).

Kell e szégyenkeznem a vizgabiztos előtt ennyi órával, vagy mit szokott ilyenkor kérdezni stb.

Meg vagyok ijedve.


2020. máj. 25. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

69 óra után mentem vizsgázni. Senki nem szólt egy szót sem emiatt. Én nem szégyelltem sosem, nekem ennyi kellett ahhoz, hogy jól megtanuljak vezetni, azóta is biztonságosan, magabiztosan vezetek.

Egyébként nekem nem rémlik, hogy megkapta volna a “kartonomat” a vizsgáztató, de lehet csak nem figyeltem. Viszont ha megkapja, ha nem, ne erre koncentrálj.

Sikerülni fog, hajrá!

2020. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! És a bíztató szavakat is.

Most kb az 58. óránál tartok, és bár vannak még bizonytalanságok, de úgyérzem lesz belőle valami hamarosan.

32/N

2020. máj. 25. 10:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs ezzel. Nagyobb városokban meg is nem is szivesen engedik at a tanuló vezetőket 60 óra alatti vezetéssel.

Én megmondom őszintén pártolom is van akinek megy jól mert mondjuk otthon feketén vezetett de van aki életében először ül volánhoz nekik szerintem nagyon kevés a 30 óra ami elő van írva. Főleg ha nagy városban vezet, persze nem itt fog az ember nagy rutint szerezni de az alapokat jobb ha biztosan elsajátítják.

Ha így érzed hogy neked szükséged van plusz órára senki nem vet meg érte. Engem az oktató megkérdezés nélkül kiírt vizsgára 30 óránál meg is buktam. Aztan le is csesztem hogy jobb lett volna ha megbeszéli velem (előre kifizettem mindent a kezdéskor órákat es vizsgadíjat is), hogy szeretnék e még venni órát vagy hogy érzem. Másodiknál mar átmentem mert figyeltem hogy akkor menjek amikor biztosan készen állok. Szerintem ez egy magabiztosságot is ad, szóval nem ciki.

2020. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:)

Mi még nem beszéltünk vizsgaidőpontról. Általában 2 héttel előbb szól az oktató.

Szerintem hamarosan vizsgázni tervez velem, mert már, egyre kevesebbet beszél, hogy szokjam, mert a vizsgán is csak az útvonalat mondja stb.

Most úgyérzem, ha nagyon figyelek, menni fog a vizsga, de egy 10-15 óra gyakorlás kell még, főleg a parkolásokra.

Szombaton pl azt mondta az oktatóm, h megfigyelte, h ha nem rám figyel, sokkal jobban vezetek. Tény. Beszélgetett egy tanulóval, aki hátul ült. Tök jól elvezetgettem egyedül.

2020. máj. 25. 11:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyit tennék még hozzá, hogy sehol nem tudok gyakorolni, csak az oktatómmal. Ha ezt figyelembe vesszük, akkor egész jó vagyok. De tegnap este jutottam el arra a szintre, hogy az esélytelenek nyugalmával megyek majd vizsgázni. Mármint, nem feladva, rágörcsölve, hanem vagy sikerül, vagy nem. Holnap vezetni is így megyek. Nagyon figyelni fogok, de nem görcsölök, nem rutinból vezetek és megpróbálom úgy csinálni a vezetést, mintha az oktatóm csak utas lenne, és nem lennének előtte pedálok. Tehát, óvatosan, körültekintően, szabálykövetően, de lendületesen odafigyelve vezetni. Remélem sikerül majd.
2020. máj. 25. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi en kozel 90 oraval fogok menni vezetni. Elore meg kell beszelni a lefizetes menetet az oktatoval, es akkor minden rendbe lesz. Engem pont nem erdekel mit hisz a vb. Adja meg a jogsit es ennyi.
2020. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*vizsgázni :) ez lesz a második vizsga
2020. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Plusz egy kiegeszites: nekem a 60.ora ota nem vezeti az oktatom, hogy mennyit megyek. Ez neki fontos egyedul tudni, vizsgabiztosnak ehhez semmi koze. Lenyeg, hogy a vizsgan teljesits jol.
2020. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!