Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire fair ez forgalmi...

Mennyire fair ez forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Már meg volt előre beszélve az időpontom, hogy délre fogok menni vizsgázni, tudom, mert leírtam magamnak is. Erre kiderül, hogy ebből a déli időpontból lett délután 4 óra.

Egyrészt ilyenkor csúcsforgalom van, másrészt meg már esteledik és mire végzek már este is lesz.

Sötétbe/félhomályba kellene csinálni a parkolásokat meg mindent? Nem érzem fairnek, hogy estére raknak be vizsgázni.


Ez az első vizsgám és már kezdek gyanakodni, hogy miért is volt ingyenes az a KRESZ oktatás.



2019. nov. 5. 15:51
 1/7 anonim válasza:
74%
Ne idegeskedj, menni fog. Sok sikert!
2019. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ne nyavalyogjál már. Ha délben van a vizsga, akkor jó, hogy ingyen volt a kresz, ha meg 4-kor, akkor mekkora köcsögök? Nyilván nem csak 10-től 2-ig vizsgáztatnak, így bizony előfordul, hogy valaki már sötétben kerül sorra.
2019. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazad van, teljesen fair mód lett, hogy a megbeszélt időpontomat változtatták meg.

Ez zavar benne a legjobban, nem vettem volna ki szabit, ha tudtam volna.

2019. nov. 5. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem Fair, hogy megbeszélt időpontot pakolnak át, ez igaz

Amúgy mi volt az indok?


De az simán lehet, hogy aki ősz-tel környéken csinálja a jogsit, sötétben fog gyakorolni/vizsgázni

2019. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Itteni puffogás helyett vedd fel szépen a telefont, és közöld velük, hogy neked nem megfelelő az új időpont, ragaszkodsz a délelőtthöz, max délhez másik alkalommal. Bár a sötét miatti hisztit ne add elő, mert ki fognak röhögni.

Vagy hogy gondolod? Ha majd egyszer véletlen rád sötétedik, akkor kiugrasz a kormány mögül?

A “fair” szöveg is vicces. Ennyi erővel az is panaszkodhatna, akinek ködben, hóban, esőben kellett vizsgáznia vagy épp télen tanult vezetni jeges utakon.

2019. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Semmi, amikor mondtam az oktatónak, értetlenkedett kicsit majd bement megkérdezni, szóval vagy nem akarják elmondani mi az indok vagy az oktató tájékoztatott félre.

Mindegy is, összebalhézni vele nem éri meg a vizsga előtt.

Ez lett, el kell fogadni.

2019. nov. 5. 16:17
 7/7 BetonBabszi válasza:
Sikerült a vizsga?
2019. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!