Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el a tanárom?

Hogyan felejtsem el a tanárom?

Figyelt kérdés

Van egy kb 9 évvel idősebb tanárom aki nagyon nagyon kedves volt velem az utóbbi időben és nagyon nagyon, hogy is mondjam beleszerettem...

Képtelen vagyok elfelejteni akár 5 percre is... Nem tesz jót ez most épp nekem vizsgák előtt és képtelen vagyokkiverni a fejemből. Hogy tudnám elfelejteni, hiszen ez mégis illegális tudtommal.



2020. máj. 26. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt, végigszenvedtem a 4 évet hősszerelmesen, főleg, hogy egyértelmű volt, hogy nem volt közömbös ő sem:D

A férjem pedig egy hozzáhasonló úriember lett, aki 11 évvel idősebb nálam, csak még szexibb, okosabb, és sokkal jobban szeretem. Hidd el, jobbat fogsz találni! Utólag persze hülyének érzem magam, mert bármennyire nem akartam róla tudomást venni, eohadtul egyértelmű, hogy mennyire tisztában volt ezzel az egésszel (ami így persze, hogy elég ciki). De most már tanárként tudom, hogy mennyire természetes, ha szerelmes belénk egy diák, szó esik róla a pedagógia könyvben, és gyakrabban előfordul, mint hinnénk. Ne parázz, próbáld élvezni a tini éveidet, én mindig az idősebbekhez vonzódtam, teljesen normális, lehet így maradsz te is:). Próbáld nem egyértelművé tenni, mert sajnos úgy sem lesz belőle semmi (mi nagyon sokszor a határokat súroltuk - bent töltött délután kettesben a suliban, közös kirándulások, nyilvánvaló szexuális feszültség), hiszen egy értelmes férfi nem kockáztatja egy kalandért a karrierjét/házasságát/szabadságát.

2020. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"mert sajnos úgy sem lesz belőle semmi" - itt a sajnost nyilván nem úgy értem, természetesen nem tartom helyesnek, ha egy fölérendelt pozícióban rendelkező felnőtt kihasznál egy gyereket.
2020. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm ennél jobb és értékesebb választ még nen láttam. Remélem is, hogy elmúlik valahogy. Gratulálok egyébként a férjedhez. :) mégegyszer köszönöm a segítséget
2020. máj. 27. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!