Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg kell ismételnem az évfolya...

Meg kell ismételnem az évfolyamot?

Figyelt kérdés

Alakult az a helyzet, hogy 10. évfolyam végén (tavalyi évben, sima gimnázium) nem sikerült a pótvizsgám, ezért meg kellet volna ismételnem az évet. Úgy döntöttem, hogy elmegyek szakmát tanulni (újra 9.évf. ami már megvolt csak sima gimnáziuban), viszont rentgeteg időt voltam kórházban már év eleje óta és tájékoztattak hogy év végén nem lehet bizonyítványom, mert meghaladta a hiányzásom azt a bizonyos százalékot, ahol már nem írhatnak ki osztályozóvizsgára sem. Félévtől átiratkoztam ESTI, sima gimibe (ismét 9.évf, mert azt modták, hogy mivel 9.évf-ból jöttem nem 10-ből (ami ugye nem sikerült) csak 9.-be vehetnek át, hogy ne szűnjön meg a tanulói jogviszonyom. Viszont sajnos nem igazán sikerült megbarátkoznom a digitális munkarenddel és egyebek is voltak, alakult egy olyan helyzet, hogy kémiából megbuktam.

!Viszont mivel egyszer nekem már SIKERESEN megvolt (2 évvel ezelőtt) ez az évfolyam, meg kell ismételnem, vagy sem?



2020. jún. 10. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
92%
Pótvizsgázni még mehetsz, ha az sikerül nem kell ismételni. Ha nem sikerül, akkor kell. Az a 9. évfolyam amit elvégeztél érvénytelen, a gimis sikertelen 9. kiütötte.
2020. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!