Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha csak olyan...

Mit csináljak, ha csak olyan tantárgyból vagyok jó ami nem érdekel, de olyan tantárgyból, ami érdekel rossz vagyok?

Figyelt kérdés
Csak angolból vagyok jó, abból meg is csináltam a felsőfokú nyelvvizsgát, viszont annyira unom az angolt, hogy kizárt hogy azzal menjek továbbtanulni. A matek,fizika,infó érdekel, de egyikből se vagyok jó, csak az alap feladatokat tudom megcsinálni, a kicsit komolyabbakat már nem.

2020. jún. 14. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
84%

És ez kinek a felelőssége, szerinted?

Azon túl, hogy valami reflexből megy, mit teszel azért, hogy jobban menjenek a dolgaid?

Egy dolog szeretni valamit és egy másik dolog tenni azért, amit el akarsz érni.


Mit jelent az, hogy érdekel? Nem vagy álmos órán, vagy szabadidődben is előveszed?


A jövőbeni fizetés motivál, vagy az, hogy megértsd, és alkoss valamit?


Mit csináltál ezen a területen az elmúlt 2-3 évben pluszt, ami nem az iskolába kellett?


Ha ezekre őszintén feleltél magadnak, előrébb leszel!

2020. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!