Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újratervezés program záróvizsga?

Újratervezés program záróvizsga?

Figyelt kérdés
Aki már megcsinálta, mesélne nekem róla?
2020. jún. 15. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem csinálta meg senki, mivel még nem lehet
2020. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Záróvizsga


2020.05.28.


A Záróvizsga – mely 2020. augusztusában lesz letehető – hozzávetőlegesen 3 órát fog igénybe venni a 120 órás tanulási idődből.

A Záróvizsga részleteiről később adunk bővebb tájékoztatást."

Forrás: Hírek ( [link] )

2020. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintetek ki fogja írni a helyes választ a záróvizsgán,mint a gyakorlóteszteknél?Tanulási célzattal mondom persze.
2020. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem augusztus 12-én lesz a vizsga 10-14-ig.Egyelőre csak ennyit tudok.Most fejeztem be a tananyagot,meg a teszteket.Még van 1 hetem,szóval újra átnézem a problémásabb részeket.Amúgy nektek hogy tetszett a kurzus?Mennyire találtátok bonyolultnak?Életkort,nemet írjatok légyszi!
2020. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Majd augusztus 12-en lesz a vizsga.

Nekem előtte nem voltak ilyen ismereteim,ezért közepesen nehéznek mondanám.

Nektek hogy tetszett?

2020. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valaki tudna mesélni milyen feladatok, kérdések voltak a vizsgán? Min volt a fókusz?
2020. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!