Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Záróvizsgázok nemsokára,...

Záróvizsgázok nemsokára, mennyire lesz vészes?

Figyelt kérdés
Nem tudtam sajnos annyit tanulni (alig 2 hetet) amennyit szerettem volna és, így most nagyon bennem van, hogy inkább hagyjam az egészet. Úgy hogy örülnék, ha valaki meg tudná osztani a tapasztalatát a záróvizsgával kapcsolatban. Hogy van e egyáltalán értelme elmenni ?

#államvizsga #záróviszga
2020. jún. 3. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokban függ attól, hogy milyen szak. Én most megyek majd harmadszorra, eddig 2-3 hónap tanulás nem volt elég a ketteshez. Máshol lehet hogy kevesebb is elég..
2020. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak nem bioszon vagy, utolsó?
2020. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyire rossz a biosz ZV? Holnap megyek...
2020. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem tudom én kedden megyek, de kilátástalannak látom a helyzetet:D sok sikert mindenesetre
2020. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Oh.. Akkor nagy hajrá Neked is:D Sajnos én is elég esélytelennek látom...
2020. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En is eselytelennek latom.. 11 tételt ha tudok a 32ből..ha belehet vinni a telefont lementettem rá a tételeket hátha tudom használni, de nagy esélyét nem látom. Az, hogy nem készültem fel a lustasagomnak és annak köszönhető, hogy szar volt az egész képzés es semmi kedvem ezzel foglalkozni..

Rossz helyzetben vagyok, mert az egyik szülőm ráadásul tanított is a suliban így mindenki sokkal többet vár el tőlem🤮 (nem én találtam ezt ki, az egyik előadásom után négyszemközt elmondta az egyik tanárom)

Elegem van, es nem akarom ezt csinalni,de holnap várnak rám, hiszen én nem tehetem meg, hogy nem jelenek meg😅

Sok sikert, ha úgy döntesz bevallalod így is! 😄

2020. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
köszi, na mi lett veletek?
2020. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, bementem, természetesen olyan tételt húztam amit egyáltalán nem tudtam, 2 mondatot ha kitudtam nyögni, dee meg lett, nagyon segitokeszek voltak mindenkivel
2020. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
oh nem baj az, ez szuper gratulálok^^
2020. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as és 5-ös vagyok. Nekem is meglett egy jó szar tétellel, de nagyon nagy szórás volt. Rengetegen jöttek ki zokogva :/
2020. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!