Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szeptembertől vagy mikortól...

Ha szeptembertől vagy mikortól kapjuk a következő “hullámot”, akkor a jövőre felvételizők, hogy írják meg a központit?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy jövő éven végre felvételizek, új környezet, új suli, tök szuper minden na de..Ha kapjuk a következő hullámot, hogyan fognak/fogunk felvételizni szerintetek? Kiváncsi vagyok, ti szerintetek ez hogyan lesz megoldva, a válaszokat szívesen elolvasom!:) és persze köszi ha válaszoltok is rá!!

2020. jún. 21. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat mikor en irtam a felvetelimet az januar vagy februarban volt, addigra boven lemegy a masodik hullam is szerintem.
2020. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem is, hogy lemegy:(
2020. jún. 22. 00:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre senki sem tud neked pontos választ adni, de azért én is tippelek: vagy lesz addigra gyógyszer/oltás, ezért nem lesz nagy para, vagy majd maszkban írjátok, mint az érettségit most. Vagy szimplán eltűnik a vírus (az előző koronavírus-járványoknál, SARS, MERS ez történt).

Tudod, azt szokták mondani, hogy a „akkor kell a hídon átkelni, mikor odaérünk”, szóval ezen ne parázz előre szerintem, elég az, hogy szépen készülsz a felvételire. :)

2020. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, jobb is ha nem parázok igazából, bár képesek mindent kitalálni, hogy megírjuk:D
2020. jún. 22. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!