Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez jó eredmény emelt szinten?

Ez jó eredmény emelt szinten?

Figyelt kérdés
56% lett a földrajz emeltem. Ez milyen eredménynek számít úgy általánosságban. Nem volt könnyű azért, én is csodálkoztam mikor megláttam.
2020. jún. 22. 15:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem az egyetem miatt kérdezem, mert nem jelentkeztem sehova idén, csak úgy tényleg általánosságban.
2020. jún. 22. 15:09
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem az országos átlag hasonló lehet.
2020. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Hát elég gyenge. Ne nagyon reklámozd. A felénél valamivel többet tudtál, szerinted ez jó?
2020. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyenge az a 32% alatti eredmény lenne.
2020. jún. 22. 15:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze én se gondolom ragyogó eredménynek, de ahhoz képest, hogy volt ez a vírushelyzet, annyira nem is rossz.
2020. jún. 22. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Akkor minek kérdezed más véleményét ha te már eldöntötted hogy ez nem rossz?
2020. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Nem ismerjük a képességeidet és az előzetes tanulmányaidat földrajzzal kapcsolatosan.


A jó eredmény meg szubjektív dolog. Szerintem 60%-tól jó, de a barátom szerint már 45%-tól és a tanárom szerint meg 80%-tól.


Ha kijön a statisztika az országos eredményről akkor összehasonlítod vele. Akkor megtudod már, hogy jobbat írtál-e, mint az országos átlag. Viszont szerintem a vírus helyzet nem fogja radikálisan változtatni az előző évi átlagokon. Max pár százalékkal lehet rosszabb, de azt sem szabad elfelejteni, hogy lehet, hogy sokaknak jobban sikerült az érettségi szóbeli nélkül.

2020. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!