Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan teljen gyorsabban az idő?

Hogyan teljen gyorsabban az idő?

Figyelt kérdés

Először is. Bocsánat, ha ez rossz kategória, és nem szeretném, hogy hülyének nézzétek.

Másodikos gimnazista leszek jövőre, és imádok iskolába járni. Általánosban sosem mondhattam ezt el. Viszont annyira hiányzik a suli, a többiek, a tanárok,valahol a tanulás is.. Annyira lassan telik az idő, én pedig már iskolába akarok menni...

Viszont nagyon lassan telnek el a napok..

Hogyan lehetne hogy valahogy gyorsabban teljenek a napjaim?


Nem vagyok stréber, légyszíves csak normális válaszokat írjátok



2020. jún. 26. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi akadályoz meg abban, hogy közös programokat csinálj az osztálytársaiddal? Ezen túlmenően egyedül is sok mindent lehet csinálni. Sportolhatsz, olvashatsz, nézhetsz filmeket, horribile dictu foglalkozhatsz a tanult idegen nyelvvel, hogy szeptemberben könnyebb dolgod legyen.
2020. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A vírus miatt a legtöbb osztálytársamat nem engedik még el találkozni :(



Oo, ezek jó ötletek. köszönöm szépen! :)

2020. jún. 26. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!