Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért vannak a szüleim és még...

Miért vannak a szüleim és még pár ember kiakadva azon, hogy egy vizsgát gyorsan "ledaráltam" és hamar kész lettem?

Figyelt kérdés

A szüleim teljesen készek voltak, amikor a kresz vizsgán a maximális 55 perc helyett kb 6 perc alatt végeztem. Ott még pár ember is mondta, hogy ennél sokkal, de sokkal körültekintőbbnek kell lenni a való épletben.

Mégis miért kéne? 75 ből 73 pontot értem el. Szerintem ez elég jó.

Ha tudom a választ minek lassítsak? 73 olyan egyértelmű kérdés volt, amit még vakon is tudnék. Egyáltalán nem stresszeltem. A többi gyerek/felnőtt végigvárta az 50 percet, végiggondolva minden egyes kérdést. Minek végiggondolni?????? Ha tudod, hogy az alsóbbrendű útról érkező mentőnek, ami mindkét megkülönböztető jelzését együttesen használja, ELSŐBBSÉGE van, akkor miért jelölnéd be azt, hogy nincs elsőbbsége? Ez a kettő válasz van. Van elsőbbsége? Igen, Nem. egyből rávágtam, hogy igen. Jó lett? persze, hogy jó, mert tudom a választ. teljesen felesleges tovább várni.


2020. jún. 26. 11:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
szerintem meg épp, hogy Ez a jó!! hogy minél gyorsabban minél jobb reflexekkel. A kereszteződésben a mentő nem fog arra várni, hogy te 1 percen belül kitaláld, hogy na vajon kinek van elsőbbsége!!!! Ott AZONNAL kell dönteni!!!!
2020. jún. 26. 11:56
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
biztos azt hitték hogy elkapkodtad és ezért rosszul teljesítesz
2020. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2: dehát tudják az eredményt.. Én meg tudatosan töltöttem ki :/

3: ki az a Balázska?

2020. jún. 26. 12:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt vettem észre, hogy sok ember elvan a saját kis világában, a saját kis szabályaiban és ha valaki máshogy csinál valamit, az gond.

Nekem is volt olyan vizsgám, amire normálisan felkészültem és még jó kérdéseket is kaptam, szóval kevesebb, mint az idő fele alatt ledaráltam. Amit akartam, az meglett és kész, nem érdekelt, mentem másra tanulni.

Na, a szülők erre kiszoktak akadni meg 1-2 tanár is, hogy az időt ki kell használni.

2020. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hja.. tanárokról nem is beszélve. Ha tudod az összes szögfüggvényt, és álmodból felkeltve is tudod használni, akkor miért nem oldhatod meg 45 perc helyett 2 perc alatt... Érted... Valakinek ez olyan, mint az összeadás egyjegyű számokkal. 2+3 eredményén nem kell percekig gondolkodni.. remélem így érthető...
2020. jún. 26. 12:11
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Valld be, ezt a kérdést csak azért írtad ki, hogy fényesítsd és futtasd magad.

Mégis milyen választ vársz erre a kérdésre?

Kérdezd meg a szüleid, hogy miért voltak ki akadva, ezt mi honnan tudjuk? De ha félsz, akkor nyugodtan írd meg az elérhetőségüket és megkérdezem neked, majd ide leírom mit mondtak, jó lesz?


Bár ha tényleg olyan hihetetlen intelligens vagy mint amilyennek beállítod magad, akkor gondolom kikövetkeztni sem lett volna olyan nehéz azt, hogy sok esetben a kapkodás rosszabb eredményt produkál.

2020. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Fuu de unatkozhatsz ember. Menj el valami diakmunkara inkabn.
2020. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
93%
Kreszbe 20 eve, meg szerintem most is a szovegertes a legfontosabb, azon tul, hogy a tobbit (adatok) bemagolod. Vezetes kozbe meg hasznos tud lenni, ha emlekszel is ra, de maganak a "folyamatnak" csak kisebb reszet teszi ki.
2020. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom ezt a kérdést 12 másodperc alatt írtad ki
2020. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Miért fényesíteném magam? Ott azon a napon 12 vizsgázóból mindenki átment. a legrosszabb 69 pont volt. A legjobb 74.

Természetesen megkérdeztem, hogy miért vannak kiakadva és azt a választ kaptam amit a kérdésben is leírtam.

2020. jún. 26. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!