Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok! Így kivitelezhető...

Orvosisok! Így kivitelezhető lenne? Vagy hogyan érdemes csinálnom?

Figyelt kérdés

Csúszni fogok egy évet. Ez biztos. Idén nyáron nincs átsorolás költségtérítésesre. Ezért a második féléves tárgyaim jó nagy részét leadtam idén, hogy jövő tavaszi félérve legyen elég kreditem. Össze is jött 21 kredit meg még pár szabvált meg kötvált veszek fel mellé. Az anatot meghagytam, ebből el is mentem vizsgázni, de megbuktam, mert benéztem a metszetet. Ha felvenném vizsgakurzusra az anat II.-t a következő őszi félévben meg az anatIII-at is felvenném mellé normál kurzusban, akkor abból összesen lenne 11 kreditem,kötelezőkből most csak az anatot tudom felvenni. És szerintetek az jó lenne, ha 2020 telén anatból leszigóznék és másodévben csak élettan meg bikém lenne vagy passziváltassam inkább az őszi félévem? Viszont akkor 2021 őszén is felvehetem vizsgalurzusra az anatot, hiába 2020-ban buktam meg? Szegedre járok


Kérlek segítsetek♥️



2020. jún. 26. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk az ilyesfajta kérdéseknél az a szokás, hogy 1-2 áokos hököstől megkérdezzük a véleményüket (hacsak nem ismersz más felsőbbévest esetleg). Nem hivatalos úton, egyszerűen írj rá az adott emberre mondjuk facebookon. Én sok kérdésre kaptam így tőlük választ, és mivel ők általában tapasztaltabb felsőbbévesek, valószínűleg erre is tudnának valami tanácsot adni.
2020. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Anatot miért nem próbálod meg mégegyszer?
2020. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már ninca időm megtanulbi úgy
2020. jún. 29. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg az anatot újra, viszont ha mégsem azt nem tudom hogy felveheted e 21ben is, kérdezz meg egy hököst ő biztosan nagyon segítőkész lesz és megtudja mondani
2020. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!