Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Javult az átlagotok az online...

Javult az átlagotok az online oktatás alatt?

Figyelt kérdés

Angliában járok egyetemre és konkrétan minden tárgyból sokkal-sokkal jobb jegyeket kaptam mint az előző félév tárgyaihoz viszonyítva.

A követelmény nagyjából ugyanaz maradt mint ami a vírus előtt volt, beadandók, mobilapp, prezentáció (csak helyette lett podcast), a csoportmunka is ugyanúgy haladt tovább. Egyedül az egy vizsgánk helyett lett egy másik beadandó, de a határidő sokkal kevesebb lett rá így.

Órák alig voltak megtartva, de volt ahol egyáltalán nem volt, de még az előadó sem reagált kérdésekre.


Szerintetek ez mitől lehet? Engedékenyebbek az előadók? Ti is javítottatok az átlagotokon?



2020. jún. 28. 10:36
1 2
 11/11 anonim válasza:

Javult az átlagom, mivel tanultam ezért az eredményért. Az előadásokat feltöltötték, így bármikor visszanézhetem, akár többször is. Ez nagyon nagy segítség volt számomra.

Régen az előadásokon nem sokat vettem részt, mert messze lakom és az utazás elveszi az időmet, így rengeteg pluszpontot és meg ajánlott jegyet vesztettem el, amiket az online oktatás során könnyebb volt megszerezni. Ha nem lett volna ez a szituáció, akkor nem kaptam volna ennyi jutalompontot és nem lettem volna olyan könnyedén ötös, mint aki bent ül.

Amúgy szerintem annyira jó jegyek nem születtek. Nálunk volt egy tárgy, aminél be akartak keményíteni, de rájöttek, hogy így is még sokan megbuktak az első vizsgán, szóval... A halogatás, a lustulás, meg a majd úgyis kipuskázom mentalitás sokra képes. Megírni meg max. családtag, barát, de nem mindenkinek van okos ismerőse vagy pénze.

Igazságos tesztek voltak, ha nem készültél, annyira rövid idő alatt (kevesebb, mint 1 perc) nem tudtad kikeresni és értelmezni. Én készültem, emiatt tudtam egy kicsit keresgélni a dokumentumban, az interneten. Amit tiszta lelkiismerettel megtettem, mivel tudom jól, hogy mennyi rosszindulatú, hanyag tanár van. Ez karma. 💪 Most fordult a kocka. 😂😌

A beadandókkal úgyis tudtak játszani. A kedvencem az mikor ki se írják a pontot, csak rögzítik a neptunba. Nem hinném, hogy a szubjektív értékelés során annyi ötös lett.

Voltak olyan nehéz kérdések, hogy csak lestem. Pl. Melyik az igaz a 4 közül és kettő válasz is igaz volt. Most akkor találjam ki, hogy mire gondolhatott. Vagy olyan számítási feladat, ahol alig volt megadva adat, nem is tudom, hogy erre volt e egyáltalán megoldás.

2020. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!