Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni, ha az...

Mit kell csinálni, ha az ember elakad a diplomamunkával? Valakivel történt már ilyen?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Erre van a konzulens.
2020. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na ővele kellene kapcsolatba lépnem hetek óta....
2020. júl. 9. 17:02
 3/10 A kérdező kommentje:

Csak nincsen épkézláb gondolatom a témához...

De írok neki

2020. júl. 9. 17:03
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A konzulenstől kérj segítséget tényleg, ahogy előttem is írják.
2020. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak röstellem, hogy eddig semmi kézzelfogható nem jutott eszembe, pedig kutakodtam a témában...

Csak minnél több idő telik el, annál kínosabb....

2020. júl. 9. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Akkor fogd magad és még MA keresd fel. Írj neki egy e-mailt vagy akármi.
2020. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Konzulens, azonnal. A konzulens erre való, hogy segítse a munkádat és ellenőrizzen is. Őszintén szólva nem értem, hogy miért vártál heteket így is... ilyen tendenciával kb a semmiről fogod megírni a diplomamunkádat, mert minél jobban húzod az ilyen "elakadtam, mit csináljak, nem keresem a konzulenst hetekig" eseményeket, annál kevesebb időd lesz érdemi munkát összetenni a diplmamunkához...
2020. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Konzulensre +1


Nyuszika ül az erdő szélén és gépel a számítógépén. Arra megy a Róka és megkérdi:

- Mit csinálsz Nyuszika?

- Írom a diplomadolgozatomat.

- Na és miből írod?

- Hát, hogy hogyan védekezzenek a kis állatok a ragadozókkal szemben.

- Ne hülyéskedj Nyuszika! De te ehhez mit sem értesz!

- Ha nem hiszed Róka, gyere be velem a bokorba, mindjárt megmutatom.

Be is mennek a bokorba. Nagy csatazaj, a Róka kirepül a bozótból és fejvesztve elrohan. Nyuszika előjön és folytatja az írást. Arra megy a Farkas:

- Mit csinálsz Nyuszika?

- Írom a diplomámat.

- És miből?

- Hogyan védekezzenek a kis állatok a ragadozókkal szemben.

- Na ne nevettess, te ehhez nem értesz!

- Ha nem hiszed, gyere velem a bokorba, majd megmutatom!

Be is mennek a bokorba. Nagy zajjal kirepül a Farkas és elrohan. Nyuszika folytatja a gépelést. Kisvártatva jön a Medve:

- Mit gépelsz Nyuszika?

- Írom a diplomámat.

- És milyen témából?

- Hát, hogy hogyan védekezzenek a kis állatok a ragadozókkal szemben.

- Jaj, ne röhögtess! Te ehhez nem érthetsz!

- Ha nem hiszed, gyere be velem a bokorba, megmutatom, milyen profi vagyok.

Be is mennek. Nagy csihi-puhi, kirepül a Medve a bozótból s elszalad. Kilép a Nyuszika a bokorból, utána előjön az Oroszlán:

- Látod Nyuszika, nem megmondtam! Nem az a lényeg, hogy miből írod a diplomádat, hanem, hogy ki a konzulensed!

2020. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Sokan álomvilágban élnek. Most nyár van, nekem a konzulensem tanulmányi időszakban is havonta ha egyszer válaszolt, akkor is hívásban. Emailt felejtsétek el, legtöbb tanár nem is használja. Hívd fel telefonon, egyeztess vele egy időpontot, szerintem az a legcélravezetőbb.
2020. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

7-esnek sajnos igaza van!

Az én konzulensem azért válaszol, bár ha lassúzok akkor a végén még "dühbe jön".

2020. júl. 31. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!