Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem alapítanak Magyarors...

Miért nem alapítanak Magyarországon egy Globális Egyetemet, amely minden szakot tanítana? Magyarország miért nem használja ki e szempontból helyzeti előnyét?

Figyelt kérdés

A fejlődés felé kell fordulni, nem pedig vissza a feudalizmusba törtetni. Teszi ezt talán épp egy magyar egyetem.


A jövő a globalizmus, a high-tech világ, a kiegyensúlyozottság, a globális demokrácia, az áttekinthetőség, az ellenőrzöttség, az egyenjogúság. Nem pedig a nácizmus, se nem a fasizmus, se nem a rasszizmus, se nem a megkülönböztetés.


Magyarországnak demokratikus vezetésre és demokratikus oktatásra van szüksége. Nem pedig a parittyás őskorra. Se nem annak jelenkori oktatására.



2020. júl. 11. 21:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Elüttem szólónak. Igazad van.Volna miben felykődni környezetvédelem szempontjából. Csak meg kell nézni azu útszéleket vidéken. Oda hordják ki a hulladékjukat a városiak, falusiak. Tehát gond van az oktatással, és az ellenőrzéssel.


A kommentelőnek jó volt e kérdése, véleménye. Ebből jut eszembe, mennyit költ a Magyar Állam természetvédelemre?

2020. júl. 13. 23:29
 12/14 A kérdező kommentje:

Ezt akartam írni:


Előttem szólónak. Igazad van.Volna miben fejlődni környezetvédelem szempontjából. Csak meg kell nézni az útszéleket vidéken. Oda hordják ki a hulladékjukat a városiak, falusiak. Tehát gond van az oktatással, és az ellenőrzéssel.



A kommentelőnek jó volt e kérdése, véleménye. Ebből jut eszembe, mennyit költ a Magyar Állam természetvédelemre?

2020. júl. 13. 23:32
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi nem csak a természetvédelem divatos címszó alatt védjük/védtük a természetet.

A jelen adatoknak utána kell nézned, nem hiszem, hogy lenne a gyk-n erre vonatkozó statisztika.

2020. júl. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Látom, hogy jól informált vagy.

Légyszives adj néhány linket, információt. Szívesen elolvasom.

2020. júl. 14. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!