Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyenek az egyetemi gólyatábo...

Milyenek az egyetemi gólyatáborok?

Figyelt kérdés

Főleg Győrben, a Széchenyi egyetem (SZE) gólyatábora érdekelne de jöhet bármilyen gólyatáborról vélemény, tapasztalat. :)

Miket szoktak itt csinálni? Szokott lenni csapatépítő feladat, vagy csak inni szoktak? Vannak durva szivatások? Milyenek a bulik? Milyen ott az ismerkedés, beilleszkedés? Hol szokott ez lenni (egyetem területén vagy teljesen máshol)?



2020. júl. 13. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én Szegedre járok, nekünk a balatonnál volt a gólyatábor. Szerintem nem volt jó, 3 kar összgólyatábora volt, a saját szaktársaimmal alig ismerkedtem, azt sem tudtam ki jár oda.

Arról szólt az egész, hogy a felsőbbévesek berúgtak, így átaludták a fél napot, nem nagyon voltak programok, egyszer elvonatoztunk inni, meg egyszer lementünk fürödni. Este volt közös főzés meg sorversenyek.

Így visszagondolva, nem haltam volna bele ha nem megyek el.


Más helyekről jobb tapasztalatokat szoktam visszahallani, az SZE-ről viszont nincs ismerősöm, így nem tudom ott milyen.

2020. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is Szegedre járok, nekünk Ópusztaszeren volt egy kempingben. Sátrazós volt, ezért megvolt a hangulata, de nekem tetszett, voltak ismerkedős, csapatépítős feladatok, meg sorversenyek is, én jól éreztem magam. Esténként voltak bulik is. Én könnyen meg tudtam ismerni a szaktársaimat és a felsőbb évesek is jófejek voltak.
2020. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!