Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felhaborito,...

Szerintetek nem felhaborito, hogy az egyetemek semmilyen lepest nem tesznek a diplomaosztok megtartasara?

Figyelt kérdés

Most allamvizsgaztam, es tobb evfolyamtarsammal egyetemben be kell latnunk, hogy mi diplomaoszto nelkul kapjuk meg a diplomat. A jelen helyzetben azt mondanam, hogy ez elfogadhato, viszont az egyetem nem tett semmilyen lepest arra, hogy biztonsagos keretek kozott, pl. mondjuk egy sportpalyan megrendezze az unnepseget akar szulok nelkul. Csak lesz 15 percunk atvenni es ennyi. Ami a legiknkabb frusztralo ebben, hogy a tobb evet tanultunk azert, hogy ünnepélyes keretek kozott atvehessuk a diplomat, de sajnos errol le kell mondanunk. Titeket nem zavarna, hogy az egyetem semmi lepest nem tesz, begyujti a penzt a hallgatoktol tandij, bukott vizsgadij stb cimleteken es ennyit nem tesz meg a hallgatoiert?

Mikozben focimeccseket, bulikat, eskuvot siman meg lehet tartani?


Corvinus Egyetem egyebkent...



2020. júl. 16. 17:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Megértem mit érzel, én is idén záróvizsgáztam és nagyon vártam már a diplomaosztómat, erre nem lesz :( Ráadásul velünk nagyon csúnyán elbánt az egyetem, mert rendezett egy nagy stadionos ünnepséget, megreklámozta, hogy nem hagyja cserben a végzős hallgatóit, mert nem akarja elvenni a lehetőséget a hallgatóktól, hogy talárban ünnepelhessenek a családjukkal, hanem összevonva rendhagyó diplomaünnepséget tart, viszont a mi karunkon minden szakot nem vártak meg míg végzünk a záróvizsgával, szóval gyakorlatilag teljesen kihagytak minket belőle (pont az egészségügyiseket!!!) így nekünk úgy néz ki nem lesz semmi.
2020. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most záróvizsgáztam, nekünk sem lett volna diplomaosztónk, de összefogtunk páran és indítványoztuk. Megkérdeztük fb csoportokban, hogy ki jönne el és nevekkel együtt leadtuk a listát a dékánnak. Konkrétan megszerveztettük velük. Végül közel 100-an voltunk, csak a mi karunk. Arra számítottunk, hogy a rokonok nem jöhetnek, de nagyon csalódottak voltunk, mert talárt sem kaptunk és fotózni is tilos volt. Ráadásul a rektor sem jelent meg, a tanáraink közül pedig csak 3-4 volt ott. Lehangoló volt, pár nappal később meg jött a hír, hogy a másoddiplomás képzésen végzettek rendes ünnepség keretében kaptak diplomát...
2020. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!