Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újratervezés programban nem...

Újratervezés programban nem furcsán könnyűek a tesztek a sprintek végén?

Figyelt kérdés

sprint 11-nél tartok, eddig mindig simán mentek a tesztek, de úgy érzem, hogy a nem fedi le amit tanulunk és sokkal könnyebbek mint maga a programozás része.


Nem tudom vizsgán megleszünk e lepve bonyolultabb kérdésekkel, de olyan mintha eddig kiválogatták volna a könnyű, egyértelmű kérdéseket. sokszor ha végig sem nézném a tananyagot is lehetne következtetni angol kifejezés miatt a helyes válaszra,

és most azt hiszem megy, de könnyebb lenne olyant kérdezni amire nem tudnék válaszolni mint olyant amire tudnék..



2020. júl. 19. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Mikor esik le az embereknek, hogy ez egy nagy pénzmosós biznisz, néhány megvett videófelvétellel, buta emberek felhasználásával?
2020. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Sikeres záróvizsga a feltétele annak, hogy tovább tudj tanulni.

Ki akarnak szedni még belőled 1.5 millát (hitellel például), nem meglepő, hogy sikerülni fog a vizsgád. 80-as IQ felett mindenkinek fog.

2020. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem tudom bármelyikőtök próbálja e a tanfolyamot, de nem rossz amúgy.. csak a tudás ellenőrző vizsga semmit nem mér xd


"Ki akarnak szedni még belőled 1.5 millát"

ez ingyenes, és nem kötelező folytatni fizetősön ha nem sikerül.

akinek sikerül, annak meg nem fizetős.


szerintem hasznos a tanfolyam, és a kérdésem abszolút nem az ellen szólt..

2020. júl. 19. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg nem vagy elég kritikus. Légy őszinte magadhoz: ha ennyire könnyűek a kérdések, akkor mit is ér ez az egész valójában? Nézz mögé, ideje felébredni!
2020. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

komolyan nem értitek a kérdést??


Sokat ér attól még hogy a tudás ellenőrző kérdések gyengék a tananyaghoz képest :D

ez egy szépen összeszedett tananyag, és örülök hogy elkezdtem a tanfolyamot.

Ez egyetlen amit nem értek, hogy miért nem csinálnak olyan tudás ellenőrzőt amiből valóban rájöhetek, hogy mennyire értettem meg az anyagot.


ha a vizsgán sem lesznek nehezebb kérdések akkor annak örülünk, de nem lenne nehéz nehezebbet kérdezni.

2020. júl. 19. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, kérdező. Sajnos másképp nem tudják ellenőrizni, hogy mit tudsz, hiszen nem tudják ellenőrizni több ezer ember munkáját a gyakorlatban. Bár néha van 1-1 olyan kérdés ami csak következő leckében van, de általában könnyűnek mondhatóak a kérdések.
2020. aug. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!