Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az Újratervezés Programban...

Az Újratervezés Programban (informatikából) ti mit jegyzeteltek ki? Ami le van írva diára, vagy azt is, amit mond az oktató? Tananyagot leírva nem találtam az egyes részeknél. Ti hogyan tanultok? Köszi a segítséget!

Figyelt kérdés

2020. jún. 15. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én mindent leírok.

A tudásellenőrző tesztben nem mindig olyat kérdez,amit elmondott. Hanem arra kíváncsi, hogy megértetted-e az anyagot.


Kell hozzá logika.


Amúgy van határidő rá? Ezt tudja valaki? Sprint3-nál járok, félek, hogy kifutok az időből...

2020. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem jegyzetelek, inkább próbálom megérteni, mert az ellenőrzőben úgyis inkább az kell. De szerintem ez egyénfüggő, valaki a jegyzeteléssel jobban megjegyzi.


#1 Augusztus közepe (talán 15.) a határidő. Még én is viszonylag az elején járok.

2020. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én csak a hálózatok diáit jegyzeteltem. Hálózatokkal mindig szenvedtem (ezért is hagytam abba egyetemet) és ha le is írom amit hallgattam könnyebben megjegyzem
2020. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! Igen, aug. 15 az eredményszerzési határidő.Tényleg kár, hogy nem töltenek fel segédanyagokat leckék mellé, és én is félek, hogy kifutok az időből, lassan haladok sajnos..
2020. jún. 16. 17:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Szeptemberben nyelvvizsgázok, de akkor belefér ez is a nyárra! Örülök neki. Addig csak megcsinálom :)
2020. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem 8 hét a tanfolyam (május 25-től)?
2020. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kizcar válasza:

Én elején az elhangzottakból is jegyzeteltem a vázlatok mellé, viszont a munka, a miatta kialakuló kimerültség és a határidő (08.15) miatt már csak a vázlatokat jegyzetelem; ha nagyon fontos információt hallok, csupán akkor illesztek be a vázlat mellé plusz anyagot. A megértésre megyek, hogy aztán a saját megszokott szavaimmal, megfogalmazásommal is el tudjam mondani. Bízom benne, hogy így eljutok időn belül a végére. Még a Windows 1-ig tudtam megtanulni, igaz ezidáig sok dián kívüli elhangzottakból származóakat tudok.

Sok sikert mindenkinek!

2020. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy mindenhol 8 hetes tanfolyamnak harangozták be, de az oldalon azt írják, hogy augusztusban lesz a záróvizsga. Most akkor melyik az igaz?
2020. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kizcar válasza:
08.15. Ez az a dátum, amit eredmészerzési határidőnek tüntettek fel.
2020. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én ugyanúgy jegyzetelek, mintha egy egyetem lenne. A képeket is meg amit mond azt is, sőt még saját gondolataimat is, ami közben eszembe jut (esetleg kérdőjeles végződéssel), illetve azt is, mit fogok megkérdezni másoktól. Eleve általános ajánlás a jegyzetelés, mert jobban megmarad, ha le is írjuk, nem csak olvassuk vagy hallgatjuk. Fontos(vagy annak vélt) részeket még ki is emelek, esetenként színessel, vagy nagybetűvel, bekarikázva, stb. Őszintén megmondom, jobban hiszek ebben, (a jegyzetelés jelentőségében) mint abban amit Gundel mond az elején, miszerint öltözzünk fel hozzá, ne pizsamában tanuljunk. Oké, van ennek is jelentősége, de nevetségesnek tartom, ha valaki felöltözik hozzá, de nem jegyzetel, csak olvass vagy hallgat. Persze sok más is hasznos, pl. kiemelném azt hogy tapasztaljuk ki a két legaktívabb időszakunkat a nap során s azt az időszakot ne pihenésre, szórakozásra használjuk, hanem pl. tanulásra.
2020. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!