Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Államilag finanszírozott szak...

Államilag finanszírozott szak 300 körüli ponttal?

Figyelt kérdés
Jövőre tervben van az egyetem, a természettudományos tárgyak érdekelnek, emelt földrajzom (57%), középszintű bioszom (80%) van. Mennyire nézik ilyenkor a középiskolai tanulmányi eredményt, ami nem olyan fényes?
2020. júl. 25. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Felvi.hu
2020. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem bármelyik földtudományi szakra felvettek volna (emelt földrajzom 49%,közép biosz 76%) van egy nyelvvizsgám és 348 pontom lett, de Debrecenben sajnos nem indult, így buktam a rendes felvételit.

Egyébként most a biosz 299 pont körül mozgott, földtudományi hol kisebb hol nagyobb.

2020. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Földtudományi, esetleg földrajz szak, vagy földrajz-biológia tanári, ami jelenlegi tervem, bár a földrajz emeltre lehet mégegyszer el kellene mennem.
2020. júl. 25. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Földtudományival én mégegyszer óva intelek, hogy vigyázz, Eltén biztos indul de a többin necces, tanulj a hibámból.:D
2020. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én a helyedben nem mennék, egyrészt mert plusz pénz másrészt meg, most hihetetlenül könnyű volt.
2020. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, a szóbeli hiánya miatt biztosan. Bár én szóban mindig jobban tudtam felelni, ez is biztosan jobban sikerül, ha van szóbeli.
2020. júl. 25. 20:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy inkább azt mondanám voltak benne könnyű feladatok, bár ez tényleg relatíve. Nem is készültem rá rendesen, ez is tény.
2020. júl. 25. 20:35
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet nem megyek el még1x, most nézem a felvit, a legtöbb term.tud. szakon 300 pont körüli az állami ponthatár. Csak azért tartok attól, hogy hiába a duplázás, nézni fogják a középiskolai tanulmányi eredményt. Mondjuk nem tudom az miért lenne annyira mérvadó, hogy 4-5 éve hogy tanultam. 2017-ben érettségiztem amúgy.
2020. júl. 25. 22:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen automatikus a rendszer, úgy számol, ahogy neked jobb. Nekem duplázott, magától, semmit nem kellett állítanom.
2020. júl. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!