Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Halasztás esetén is ki kell...

Halasztás esetén is ki kell fizetnem a féléves tandíjat?

Figyelt kérdés

Költségtérítésesre vettek fel, de az első évet halasztanám. Ilyenkor is be kell fizetnem a közel 150.000 Ft-os tandíjat? És ha igen, akkor a következő évemet is ki kell fizetnem? (Mivel az elsőt nem "veszem igénybe".)


Előre is köszönöm!


2010. aug. 3. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a cipőben járok,de sztem nem kell. Ha mész beiratkozni ott kérdezd meg.

Am október 25 kell befizetni a pénzt.

2010. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a gyors választ :-)

A levél, amit kaptam (gondolom, Te is), azt írja, hogy a beiratkozásra már a befizetett csekket kell elvinnem. (Ill. be nem fizetett csekk esetén be sem iratkozhatok.) Ezt az októberi dátumot hol olvastad?

2010. aug. 3. 15:57
 3/17 anonim ***** válasza:
ne aggódj nem kell...emlékszek tavaly mikor beiratkozni voltam,akkornálunk megkérdezték,hogy kik költségtérítésesek,és kik azok,akik halasztanak is....és mondták is,hogy nekik nemkell elsőt fizetni természetesen...emiatt ne aggódjatok,passzív félévért nemkell fizetni soha
2010. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A tájékoztatóban az van, hogy a beiratkozás feltétele a csekk befizetése - tehát anélkül nem tudok beiratkozni. A beiratkozás nélkül pedig nem tudok halasztani. Akkora ellentmondás van benne, kövezzetek meg, de nem értem.
2010. aug. 3. 16:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom mostanság ez hogy megy, de én annak idején eleve a beiratkozást halasztottam, és nem pedig az évet. Meg kellene kérdeznetek, hogy lehet-e beiratkozást halasztani, mert a későbbiekben az jól jöhet, hogy nincs halasztott félévetek.
2010. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
15.58-as, Te be tudtál iratkozni akkor befizetetlen csekkel is? Ja, végülis igen, ezt írtad :-) szegedről van szó egyébként, ha ez fontos lehet.
2010. aug. 3. 16:02
 7/17 anonim ***** válasza:
passzivált félévért sose kérnek pénzt!!
2010. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
16.01- egyre bonyolultabb ez, most írok e-mailt a Tanulmányi Osztályra ezzel kapcsolatban, akkor megkérdezem azt is, amit Te írtál, köszi :)
2010. aug. 3. 16:03
 9/17 anonim ***** válasza:
A passzív félévet az tanulmányok közben szokták igénybe venni. Ha 1 évvel később akarod kezdeni a sulit, akkor a beiratkozást szokták halasztani, és akkor 1 év múlva szimpla elsősként kezdheted, mintha akkor vettek volna fel!
2010. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezt miért nem a tanulmányi osztályodtól kérdezed?

Láthatod, hogy az ott leírtaknak köze nincs az itteni válaszolók írásához. Ergo más intézményesülnél más szabályok vannak.

Eleve csak ott kapsz értelmes és biztos választ.

2010. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!