Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Halasztás esetén is ki kell...

Halasztás esetén is ki kell fizetnem a féléves tandíjat?

Figyelt kérdés

Költségtérítésesre vettek fel, de az első évet halasztanám. Ilyenkor is be kell fizetnem a közel 150.000 Ft-os tandíjat? És ha igen, akkor a következő évemet is ki kell fizetnem? (Mivel az elsőt nem "veszem igénybe".)


Előre is köszönöm!


2010. aug. 3. 15:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy most írok e-mailt a Tanulmányi Osztályra, csak annyi érdekelt, hogy eddig hogy volt, (tudod, ezelőtt nem jártam egyetemre...), illetve a véleményetekre voltam kíváncsi. Nem mondta senki, hogy készpénznek veszem a válaszaitokat.
2010. aug. 3. 16:14
 12/17 anonim ***** válasza:

Én tegnap kaptam levelet a főiskolától és abban leírták, hogy passzív félév esetén is be kell íratkozni, de a tandíjat nem kell kifizetni.

(Szolnoki Főiskola)

2010. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

15:53 vagyok

Kaptam csekket, de azt csak akkor kell befizetni ha gólyatáborba megyek mivel nem megyek nem kell befizetni. Te milyen csekket kaptál még?

Az októberi dátumot a levélben írták.

2010. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én is csak a gólyatáborosat. A levélben hol van ez a dátum?
2010. aug. 3. 16:21
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem annál a résznél van ahol a diákhitelről van szó.

Am meg sztem azért akkor kell kifizetne mert aki diákhitelt akar felvenni hiába igényeli meg szept. elején csak októberben lát belőle pénzt. De lehet, h ez főiskolánként/egyetemeknél változó, h mikor kell befizetni.

2010. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jajajaaaa, de a diákhiteles az előzőben volt, ugye? A felvételről szólóban nekem nem volt ilyen. (A diákhiteleset valamikor júniusban kaptam.)
2010. aug. 3. 16:37
 17/17 anonim ***** válasza:
Én ezt is most kaptam meg mivel hátrányos helyzetű vagyok egybe küldték a regisztrációs levelet és a felvételiről szólót is.
2010. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!