Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnéd ha ősztől maradna...

Szeretnéd ha ősztől maradna az online oktatás?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 18:34
A kérdező szavazást indított:
Igen szeretném
Nem szeretném
65 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Az isten óvjon meg mindenkit tőle. Max. felsőoktatásban az elméleti tárgyak.
2020. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert sokkal jobban be tudom osztani az időmet.
2020. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajna az én egyetememen marad, bár a gyakorlatokat szerencsére legalább személyesen tartják meg. Ennek örülök.
2020. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Orvosit nem lehet oktatni távoktatásban egyszerűen. És szerintem a leendő betegek sem akarhatják ezt. (Amikor vészhelyzetet hirdettek, a végzős gyakorlatok is leálltak, semmilyen hallgató nem léphetett be egyik klinikára se)
2020. aug. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jesszus csak ne legyen megint távoktatás borzasztó melós volt nekem meg nehéz is meg ha csam egyszer lemaradtál valamivelnakkor az egy óriási hullámot indított el és egyszerűen mindenbe belezavarodtam és volt hogy nem aludtam mert annyi dolgot kellet megcsinálni
2020. aug. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!