Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy egyre drágább a felsőoktatás, de mégis többen szeretnének tanulni?

Figyelt kérdés
Állami finanszírozottra járok én is,de még ez is rengetegbe kerül, mert ott a kaja, szállás stb. Levelezős vagyok munka mellett dolgozom,de még így is sokba kerül. Régebben mintha többen megengedhették volna magunknak. Hiába van ösztöndíj, a legtöbb tanuló nem jogosult rá. Mégis egyre többen akarnak diplomát szezezni,mert azt sugallja a társadalom,hogy csak azzal érünk valamit. Én speciel azért tanulok,mert az első diplomám egy kalap kakit ér csak.

2016. okt. 13. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem a felsőoktatás a drágább, hanem maga az élet. A tandíj és egyéb esetlegesen szükséges dolgok, meg kaja is ugyanannyiba kerül, csak a lakhatás lett drágább, de ez nem csak a tanulókat hozza nehezebb helyzetbe.
2016. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem 50-be kerül minden cakumpakk, és még nem is vidéki városban járok egyetemre.

Gazdagok sem vagyunk, csak átlagos anyagi hátterünk vagy. Mi egyébként nem tehetünk arról, hogy büfészakra mentél, de sajnálom.

2016. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem siránkozom, csak látom a helyzetet, ennyi.
2016. okt. 13. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben enni es lakni tanulastol fuggetlenul is kell valahol. Nekem speciel 4 fuzet araba kerult ez a felev, meg nehany tollat kellett vennem. Amugy pedig a konyveket feltoltik nekunk vagy elerhetoek a konyvtarbol. Enni meg egyetem nelkul is eszem.
2016. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!