Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem elhet 500 főnél nagyobb...

Ha nem elhet 500 főnél nagyobb rendezvényeket tartani kültéren, akkor hogyhogy lesz iskola szeptembertől?

Figyelt kérdés

500 főnél nem lehetnek többen egy helyen kültéren, de iskolában, jelen esetben 1070-en plusz tanárok lehetnek beltéren!!!


Most hogy van ez? (a sulimban 1070 tanuló van, plusz tanárok. középsuli.)


2020. aug. 3. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Az iskola nem zenés, táncos rendezvény.
2020. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Jaa értem. Mert zenével és ha mellé táncoklunk akkor jobban terjed a vírus? hűű de jóóó.

Még nem terjed ki a zenés táncos rendezvényekre ez az 500 fős korlát. szimplán csak "rendezvény" van írva

2020. aug. 3. 13:19
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Azért az iskolát és a rendezvényeket ne említsük egy napon. Az előbbi nem létszükség, míg az utóbbi nagyon fontos. Ennyi erővel minden munkahely ahol 500 fő fölött foglalkoztatnak embereket, zárjon be, és mindenki haljon éhen, mert nincs termelés és fizetés.
2020. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Ez olyan, amilyen az is volt, hogy a kijárási korlátozás alatt is lehetett munkába menni. Oda menj el, ahova nagyon muszáj, de szórakozni ne. A cél a találkozások minimalizálása. Ettől még persze, terjed a vírus, de talán lassabban, és nagyon sokan nem akarnak újabb leállást.

(Amúgy a felső tagozatosok, de főleg a középiskolások nyugodtan otthon maradhatnának, ha olyan lesz a helyzet. Az alsósokkal van a legnagyobb baj, mert még vigyázni is kell rájuk, és tanulni sem tudnak önállóan.)

2020. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Basszus... elírtam. Az iskola létszükséglet, a rendezvények nem. 2-es voltam. :(
2020. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

#3

Ennyi erővel akkor a foci se létszükséglet, mégis lehet focimeccsekre járni, nem kell maszk, ott ülnek egymás mellett az emberek, igaz, szabadtéren, mivel Gulyás Gergely szerint a zenés táncos rendezvényeken isznak alkoholt az emberek, meccseknél meg nyilván nem.


Lássátok már be, könyörgöm, hogy ez az egész csupán egy nagy színjáték, amit a nagyhatalmak rendeznek. Nincs itt semmilyen vírus, csak megy a pánikkeltés.

2020. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Én azon nevettem, hogy ülve lehet koncerteket hallgatni. :D Nevetséges ez az egész.
2020. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
Igazából az egésszel csak a szart pofozgatják. A vírus megállításához szigorú kijárási tilalom kellene, és súlyos büntetés annak aki megszegi. Ezt sajnos nem merik bevállalni, de kell valami látszatintézkedés. Ennek most a koncertek estek áldozatul, de nem leszünk sokkal jobban védve ezáltal.
2020. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Egy osztályteremben 500-an vannak?
2020. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
0%
Rendben, de akkor hogy ne legyen egész évben hawaii nektek, akkor a nyárra is ki kellene az oktatást terjeszteni.
2020. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!