Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok-e, hogy tankok...

Támogatnátok-e, hogy tankok és katonák védjék a nagyobb karácsonyi rendezvényeket?

Figyelt kérdés
Ti mennyire érzitek magatokat biztonságban mostanában?
2017. dec. 18. 02:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mit tekintenétek túlzott vagy felesleges védelemnek?
2017. dec. 18. 02:17
 2/19 szántóvető ***** válasza:
95%
jobban örülnék ha atomrakéták indítására alkalmas ballisztikus kilövőállomásokat telepítenének a karácsonyi rendezvények mellé.lehetne fokozni a élményt mesterségesen generált gombafelhővel vagy légiriadót jelző szirénákkal.
2017. dec. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

És mire használnák a tankot? Gondolkozol te?


Amúgy ez nem katonaság dolga, legyen a közelben néhány tucat fegyveres rendőr, azt annyi. (Sokkal inkább menekülő utat kéne biztosítani, illetve azzal kapcsolatban kitalálni valamit, hogy ha történne valami, ne torlódjanak az emberek össze, meg tapossák el egymást.)

2017. dec. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ha jól láttam napközben, a TEK jelenleg IFV-t és MRAP-et használ, de mi van ha a terroristák nehezebb járművekkel támadnának?


Egy MBT nagyobb elrettentő erővel bírna, márpedig a TEK-nek egy sincs. Lehet, hogy egy kicsit túlreagálom a helyzetet

2017. dec. 18. 03:59
 5/19 A kérdező kommentje:
Iron dome építését Csillebércére, Budapest és Paks védelmére, én is támogatom.
2017. dec. 18. 04:34
 6/19 anonim ***** válasza:
44%

Egyértelmű!

Hiszen a tankoknál semmi nem tudja jobban megelőzni, hogy táskába/szetyorba rejtett pokolgép kerüljön a tömegbe!

2017. dec. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Pont ezt mondom én is. Elrettentő ereje van a tanknak, amíg a TEK-nek csak APC-t adtak (BTR-80).

Eleve nincs menetstabilizátora, nehézgéppuska 600rpm 2000 méterig manuális lövegtoronnyal.


Helikopterek, ejtőernyősök leszedésére ez alkalmatlan. Egyedüli előnye, hogy kétéltű, ha leszednék a hidakat, akkor is áttudna kelni. Nem értem miért nem adnak a TEK-eseknek ennyivel tankokat,SPG-t, helikoptereket.


Másik opció, hogy hagyhatnák a katonaságra a rendezvények biztosítását, amíg TEK-nél maradnának a speciálisabb feladatok (rajtaütés, felderítés, stb.)


Harmadik opció a rendőrség, de annak pont az elrettentő erejével van a baj. Pont ezé

2017. dec. 18. 10:17
 8/19 A kérdező kommentje:
-rt a katonaság tankokkal lenne a legideálisabb opció. Ahogy a franciák, belgák intézik... vagy legalábbis nekem úgy tűnt eddig.
2017. dec. 18. 10:20
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
mégis melyik országban van a terrorerhárító szerveknek tankja? xD
2017. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Persze! A bazilikában is folyamatosan járkáljon egy körbe ha 3-nál többen bemennek. Hadd lássa a paraszt, hogy Viktor vitéz megvédi a migráncs=terrorista=Soros=Brüsszel veszélytöl. (A Brüsszelek már a spájzban vannak!)
2017. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!