Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet otthon tanár...

Mennyire lehet otthon tanár nélkül felkészülni az informatikaérettségire?

Figyelt kérdés

80%-ot kéne elérnem. Alapvetően nincs gondom az informatikával, könnyen ment még anno, bár egy ideje már nem tanulom így jó sokat felejtettem .

Szerintetek mennyire lehet így otthon tanár meg mindenféle segítség nélkül felkészülni?


És ha tudtok légyszi ajánljatok pár oldalt ahol tudnék gyakorolni, az jól jönne :D

Vagy csinájak régi érettségiket?


2010. aug. 4. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Középszinten akarsz vagy emelt szinten? Azért nem ártana egy tanár is, de ha a tudás már megvan, csak fel kéne eleveníteni, akkor egyedül is fel tudsz készülni. Sok könyv van ami az infóérettségire készít fel, nézd át azokat és a régi érettségiket.
2010. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaja, középszintet fogok tolni, és köszi szépen a tippeket.
2010. aug. 4. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Megveszed a könyvet, hogy x próbaérettségi informatikából, meg letöltöd az összes addigi érettségit és megoldod. Veszel ECDL feladatsoros könyvet, azt is oldogatod és vígan leérettségizel ötösre. :D


Szerintem nem nehéz az info ötös, ha tanul az ember. Előrehozottban tettem le 90% felé úgy, hogy elméletet sosem tanultunk.


Elmélethez annyit, hogy amit tudsz, nézz át (hálózatok, nyomtatók, gép felépítése, kimeneti, bemeneti perifériák, internet, webböngészők, levelezés, hangok, képek, kódolás, stb.) Év közben kicsit nehezebb, de nekem ment úgy, hogy próbaérettségiztem töriből, magyarból, éles érettségit tettem angolból és informatikából.

2010. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!