Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Otthon saját erőből, tanár...

Otthon saját erőből, tanár nélkül mennyire tudnék nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
Elhatároztam,hogy újra felelevenítem az angol nyelvtudásomat. Összesen 12 évig tanultam angolt,az általános- és középiskolában,valamint a szakmai évem alatt is. Most újra előjöttek az ambícióim,és szeretnék a régiek mellett új ismeretekre is szert tenni. Szerintetek megvalósítható ez az ötlet otthon,tanár nélkül? Ha tudtok, kérlek írjatok néhány tanácsot,hogy hol kezdjem,milyen eszközökkel. Ha angol nyelvű műsorokat néznék mennyire segítene? Köszönöm,ha válaszoltok!!!
2011. aug. 1. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezen a honlapon rákattintasz az English Language Courses-ra, és ott végig tudsz menni különböző szintű kurzusokon (gyerek, kezdő, haladó,...)


Nem lehetetlen egyedül, de legyél következetes magaddal; szabj határidőket, ha átlapoztad, hogy egy-egy lecke mennyi anyagot tartalmaz, adj magadnak egy fix időt, és utána tartsd magad hozzá, mert különben szétfolyik... szerintem ez a legnagyobb hátránya, ha egyedül tanulsz, nincs aki kontrolláljon.

Ma már a kiejtés és egyéb nyelvhasználati dolgokban könnyen találni segítséget.

2011. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!