Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » C kategóriás jogosítvány a...

Ildi2417 kérdése:

C kategóriás jogosítvány a GyorsJogsinál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom szeretné letenni a C kategóriás jogosítványt a GyorsJogsinál. A facebook-os vélemények alapján az autósiskola korrektnek tűnik, a B kategórás oktatókat a véleményzők közül majdnem mindenki ajánlja, dicséri, ám a nagyobb kategóriát ott megszerzőktől szinte semmilyen visszajelzést nem találtunk.

Hálásak lennénk, ha közületek, akik ott csináltátok meg a nagyobb (első sorban C) kategóriás jogosítványotokat, néhányan szánnának pár percet arra, hogy leírják a véleményüket erről az autóssuliról. Ajánljátok-e? Milyenek az oktatók, kihez érdemes (vagy épp nem érdemes) menni? Kb. mennyi időbe telt az egész folyamat? Vagy amit még esetleg fontosnak tartotok.

Nagy segítség lenne, mert jelenleg tanácstalanok vagyunk ezügyben.



2020. aug. 11. 22:12
 1/2 anonim válasza:
Ez közlekedés kategória
2020. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudok teljes értékű választ adni, bár én is gyorsjogsis vagyok, de csak autós. Viszont B-s oktatók közül (akiket ajánlanak ott a Facen) sokan tanítanak C kategóriát is (oktatóm mondta). Szerintem jó választás a Gyorsjogsi.
2020. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!