Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsősegély tanfolyam, csak...

Elsősegély tanfolyam, csak nekem volt gáz?

Figyelt kérdés

Ma voltam elsősegély tanfolyamon, és össze vissza fogdostak az emberek.



Ti amikor voltatok, hogy éreztétek magatokat hogy vadidegen emberek elkezdtek titeket fogdosni?


Gondolok is a stabil oldalfektetésre, plusz a csontok ellenőrzésére. Én irtó gáznak éreztem. Ez még hagyján.... Volt a tálca fogás, nekem kellett lefeküdni a mocsok padlóra, és kb 5-6 ember felemelt a levegőbe. Meg a fejemet fogta. Na ez kiverte nálam a biztosítékot. Össze vissza taperoltak. Ami még felháborító az egészben az, hogy amikor jelentkeztem rá a tanfolyamra, mondták hogy gumikesztyű és szájmaszk kötelező. Erre az oktató mindenkiről levetette a maszkot meg a gumikesztyűt.


Nem félek a járványtól, de nem akarom a korona vírust haza vinni, mert anyukám tüdő beteg. Kitudja kibe van bent a korona vírus. Remélem nem kaptam el.



Nem is értem, amig tart a járvány miért nem lehet korlátozni az elsősegélyt.



#idegen #érintés #járvány #Fogdosás, szégyen
2020. aug. 16. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg ezt nem is lehetett volna! Én idén július végén voltam,es konkrétan a nő hozzá sem ért senkihez pont emiatt mert nem szabadott,mindenki maszkban volt. Vizsga augusztus elején volt,ott pedig maszk+kesztyű,stabil oldalfekvést is ugy kellett h lefeküdtem arra a takaróra aztán lépésenként magamon bemutattam. Az újraélesztős babán is volt maszk xd azt is le kellett venni (aki azt csinálta),nem lehetett odahajolni rendesen még ahhoz sem,ugye belégzés is emiatt kimarad. Szabályok vannak,ezeket be kell (kéne) tartani,mind ott a tanfolyamon,mind a vizsgán mind elvileg az életben,de akkor ahol te elsősegélyeznek magyarul szarnak bele😕
2020. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan
2020. aug. 16. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Na például ezért is jó e-learningen felkészülni. Pl az SOS Elsősegély nem is tart most (még?) személyes jogsis elsősegély oktatást, van egy tuti e-learning rendszerük és a visszajelzések alapján az is megtanít mindenre, ami fontos és vizsgán vagy az életben kellhet. (Ha meg mégse sikerülne a vizsga, visszakapod a pénzed.)
2020. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!