Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen OKJ-t érdemes elvégezni?

Milyen OKJ-t érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Valami esti/szombati OKJ képzést keresek, amit megéri elvégezni. Az érdeklődési köröm elég széles, belefér IT és akár pénzügy is. Tehát kb bármi érdekel, amiben van lehetőség.:)

Idegenvezetőit már csináltam, angolul és oroszul beszélek... Hátha így könnyebb kiindulni.

Minden válaszra nyitott vagyok!:)


2020. aug. 16. 12:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsi! Kihagytam, hogy Budapesten keresek.
2020. aug. 16. 12:09
 2/5 anonim ***** válasza:

IT-hoz nem kell OKJ. Youtube-ról meg tudod tanulni a programozás alapjait, ha jól megy az angol.


Én a helyedben csinálnék egy orosz szakot az egyetemen, aztán elmennék tolmácsnak/fordítónak. Azzal elég jól lehet keresni. Főleg mivel oroszul nem beszélnek túl sokan itthon.

2020. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Azon már túl vagyok!:) Egy második lábon gondolkozom😃
2020. aug. 16. 16:47
 4/5 A kérdező kommentje:
(Mármint az orosz szakon és a fordítóin)
2020. aug. 16. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Szoftverfejlesztő, rendszergazda, közgazdàsz, esetleg valamilyen építőipari szakma, vagy víz/gáz/fűtés/légtechnikai szerelő.

Egyébként az idegenvezetői nehéz volt? Én is gondolkodtam rajta. Két éves volt? Bocsi az offért!

2020. aug. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!