Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal suliba...

Mit vigyek magammal suliba lanykent?

Figyelt kérdés

Most leszek 9.osztalyos,es erdekelne,hogy miket vigyek magammal

A fuzeteken kivul meg ilyesmi.

Ilyenekre gondolok mint pl:fesu,dezodor

Kerlek segitsetek

Bejaros leszek,nem kolis,hatha ez segit nektek

Elore is koszonom❤️



2020. aug. 23. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fésű+ dezodor jó ötlet, rakj be zsepit, pénzt, tampont/betétet, kézfertőtlenítőt...más nem igazán jut eszembe
2020. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a 'vészhelyzet neszesszeremben' betét van, váltó bugyi a biztonság kedvéért, kézfertőtlenítő, hajgumi, zsepi, ajakápoló, dezodor, és szemüvegtörlő.
2020. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fésű, deo mindenképp.

Ezen túl betét és tampon (akkor is ha épp nem menstruálsz, másnak is kellhet), pzs, gyógyszer (!), irattartó

2020. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig vittem a hátizsákban egészségügyi és tisztasági betétet is(Több darabot is, mert néha szoktak egyet-egyet kérni. Emellett én soha nem tudtam kérni, mert fiúkból állt csak a szakmai csoporttagjaim, ha nagy szükségem lett volna rá.). Dezodort, fésűt, parfümöt, papírzsepit, kézfertőtlenítőt és kis guriga wc papírt(kolisok rendszeresen ellopták a mosdóból, ne kérdezd miért)hasznos még. Esetleg, ha sminkelsz akkor gondolom fontos, hogy nálad legyen.
2020. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfésű, toll, füzetek, tankönyvek, dezodor, tesi cucc, rágó, kézfertőtlenítő, betét/tampon, fájdalomcsillapító.
2020. aug. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!