Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsi a B/85-ös kosár méret?...

Noemi628 kérdése:

Kicsi a B/85-ös kosár méret? Talán szihologushoz kéne hogy, járják mert nagyon nem vagyok megelégedve magammal és mindenemet kicsinek érzem (fenék, mell) S sajnos hízni sem tudok 54. kg vagyok 165,5cm

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 06:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus...

A hátad széles. A 85ös körméret ezt jelenti. Vagy rossz méretet hordasz. Magasság és súly alapján ezt tartom valószínűbbnek.

A feneked formáján és méretén edzéssel is változtathatsz.

2019. jan. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem B/75 es nem szeretem.

Jobb szerettem mikor vèkonyabb voltam s kicsi volt 😄mèg kissebb...

2019. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocsanat kettes vagyok.

Regen volt annyi.

most hiztam s nagyobb lett es nem szeretem.

2019. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Inkább kéne egy logopédus.

Amúgy meg nem kicsi

2019. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A B kosár átlagos. A 85-öt viszont soknak érzem hátkörfogatnál. Ilyen magassággal és súllyal nem magyarázza a súlyod, a magasságod miatt az alkati dolog is gyanús.

Esélyes, hogy nem megfelelő méretű melltartót viselsz.

2019. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3.válasz adó!

Képzeld csak én jártam logopédushoz jó pár évet és sajnos ezel nem tudták mit kezdeni a helyes írásomrol meg ne is beszéljünk.Gyakoroltam rengeteget és sajnos a helyzet nem változott...De ha nem tudsz egy normális választ adni ahelyett hogy lenézed a másikat akkor egyáltalán minek szólsz hozzá???! ;)

2019. jan. 31. 07:03
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De a hát méret az tév hit ugyanis a nővérem kétszer akkora mint én és ő csak B75os melltartót hord ami rám kicsi.a 80as kicsi rám a 85os egy picit nagy.
2019. jan. 31. 07:05
 8/11 anonim ***** válasza:

A szám a körméret, a betű a kosárméret. Nem olyan bonyolult.

És nem b80, hanem 80b.

Mérd le a melled alatt a hátad körméretét. Kétlem, hogy 80 és 85 cm között lesz.

Inkább azt tartom elképzelhetőnek, hogy 75c lesz a te méreted.

2019. jan. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A helyesírást pedig sok olvasással tudod javítani. Nem netes cikkekkel, mert azok tele vannak hibával. Könyveket olvass.
2019. jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válaszokat! Akkor még mérem úgy a C az a B-től kisebb vagy nagyobb a betűket növekvő vagy csökkenő sorrendbe kell nézni? Amúgy régen sokat olvastam regényeket könyvekből meg nyelvtan könyvekből másoltam rengeteget de sajnos nem segített
2019. jan. 31. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!