Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb élményetek...

Mi volt a legjobb élményetek tesi órán?

Figyelt kérdés
Én ebből kimaradtam mert nekem nincsenek jo tesis élményeim ezért érdekelnek a tieitek!

2020. aug. 24. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor olyan gólt lőttem, hogy még Ibrahimović is megirigyelte volna.
2020. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az amikor elmaradt😂
2020. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az amikor nem tesire mentünk, hanem osztálytársamhoz pálinkázni. Ez viszonylag sokszor előfordult, mert osztálytársam mindig kibeszélte a lógàsokat a tanárnàl, meg jóban is volt vele, szóval ebből gond sose volt. Sok szép emlékem van gimiből, de rengeteg rossz is.
2020. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amikor a tűz, víz, repülő nevű játékot játszottuk, azt imádtam. Meg még több ilyen kevésbé népszerű játékot is játszottunk amit szerettem csak a nevük most nem jut eszembe. Amúgy pedig én se voltam annyira oda a tesiért de mivel sport iskolába jártam, sokszor egy napon 2 tesióra is volt. Ettől függetlenül a fentebb említett játékok mindig jó mulatság voltak számomra.
2020. aug. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gimiben amikor röpiztünk. Előtte nem szerettem ezt a sportot, de a tesi tanárunk megszeretette velem. Persze bénáztunk rendesen, de hatalmas közös élmény volt :)
2020. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!