Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legjobb és a legrosszabb...

Mi a legjobb és a legrosszabb élményetek a kölyökkutya tartással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Legrosszabb egyértelműen a rengeteg kutyakaki,és megrág,széthord mindent amihez hozzáfér.Legjobb meg az ,hogy egy tündéri kiskutya./fekete labrador/
2019. dec. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

A legjobb talán a közös játék. Illetve nagyon jó látni ahogy a kiskutya felfedezi a környezetét.


A legrosszabb szerintem is a sok kutyakaki.

Még most sem tudom hogy tud egy ilyen kis állat ennyit szarni.

2019. dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb egyben a legrosszabb is.

Húsvétra vettem ha jól emlkészem 5 - 6 db likőrös csokitojást és 1 db diabetikusat. És valahogy megtalálta a kis rosszaság, pedig emlkészem még más cucc rá is volt téve.

Arra értem haza hogy ott hevernek az üres papírok a földön, aki kutya meg részegen dűlöngél :D 5 hónapos volt akkor. Nagyon nagyon vicces volt, de azért fostam ám rendesen hogy nehogy baja legyen.

2019. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb a szobatisztaságig vezető rögös pisis-kakis út volt. Szobakennelben volt mindig is napközben így nem rágott, rombolt sokat.


A legjobbak azok a vicces pillanatok amikor még csak elkezdte megtapasztalni a körülötte lévő világot, a sok közös játék és amikor újabb és újabb célokat, sikereket értem el vele (tanulásban)

2019. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb: december vege, havazas hajnali 2kor, mikor radobbenek, hogy WCre kellett mennie csak unatkozott es bohockodni akart...20 percig kergettem mire elkaptam, majd bevittem a lakasba es bepisilt. Ma mar rohogok rajta, de ott minden volt a kisasszony csak jo kutya nem.


Legjobb: mikor eloszor kirandultam vele es elengedtem porazrol, de szorosan velem maradt, pedig azt hittem tobbe nem latom.

2019. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

A Margitszigeten szaladt,fekapott egy noi taskat (piknikeztek a fuben) es szaladt vele aztan jol megrazta es repultek belole a kozmetikai cuccok :D

Mindenki nevetett szerencsere.


A legjobb,amikor rajottem,h szereti,ha olelgetem es puszilgatom. Az elozo kutyam nem szerette es rammorgott erte :(

2019. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Nem tudtuk, hogy mindent szét fog rágni, mi voltunk felkészületlenek.

Egy édes cukorgombóc volt ettől eltekintve:)

2019. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos állandóan a szőnyegekre és a kanapéra,fotelra végezte a dolgát.


Szóval míg szobatiszta nem lett brutál sokat takarítottunk mostunk,és annyira megszívtuk,hogy bazi későn is lett szobatiszta 1 éves kora körül..


Legjobb pedig az mennyi örömet hozott az életünkben,és az hogy akkor a jelenlegi kutyám rendesen megfiatalodott,sokat játszottak. Mintha kicserélték volna és második kölyök korát élte volna. Sajnos 14 évesen kezdett romlani a látása,hallása,izületei fájhattak,mert nem játszott többet a fiatalabbal.

Sajnos tavaly a kisnyuggert 16,5 évesen elkellett engedni :(


Szóval most egyke kutya 8,5 éves jelenleg :) Tervezek mellé majd még egy kutyát,de sajnos az még pár év,költöznöm kell.


Gyorsan elment ez a 8,5 év is igazából,mintha csak tegnap lett volna kölyök kutya.

2019. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!